Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sexy bradavky....=)

Príspevok v téme: Sexy bradavky....=)
fulianka

Mam pozovat ako modelka na akty na VSVU...vsetko by bolo ok, len ma trapia moje prsia...ani nie tvar, skor to, ze sa mi pacia iba ked su \"vzrusene\" =D alebo im je zima =D Neviete, ako sa da pomoct tomu, aby mi bradavky za ten cas co sa kresli zostali pekne? (chladievat ich ladom je asi kravina ze? citala som to raz o jednej herecke=D trapas =)

mandy21

vsak ti studentici mozu byt radi, ze sa niekto nechal nahovorit na pozovanie za tych par korun, naco sa trapis blbostami?

asdfjklô

nech v tej miestnosti casto otvaraju okna, hned ti bude trosicka chladnejsi a bradavky sa postavia... abo potom si ich na chvilku pohlad so sklenenym poharom so studenou vodou, je vela sposobov...

lumpy

skus si bradavky po cely cas pozovania hladit alebo popros nejakeho muza nech ti s tym pomoze. mozem aj ja ak chces:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.