sirove mydlo..na mastnu plet...??!!

Príspevok v téme: sirove mydlo..na mastnu plet...??!!
lolitko :)

Zdravim .. pocul som ze sirove mydlo je dober na plet a tak ... tak som si ho bol kupit teraz a dal som si ho takto....ked som vstal na mastnu plet co sa mi zmastila v noci som si dal to mydlo riadne naniesol a oplachol ladovou vodou a utrel uterakom...uvidm vecer ci sa nieco zlepsilo :P .... vy mate nejake informacie o tom mydle ,????

lolitko..

nie nejdem ho uz pouzivat som sa rozhodol heh :D :D ... uz mam krajsiu plet ako predtym tak kaslem nato ... vzdy som mal aj strach ze ked sa spotim pri futbale tak ze mi to zide alebo tak ale uz to nejdem pouzivat serem nato :D :D ... a rano mi nestaci len studenou vodou o hodku ju mam mastnu zase...nemozem rano normalne mydlo ake som pouzival predtym a vecer na noc sirove mydlo?????????????

dedo_vsevedo

ehm....nie,mozes ho pouzivat,mas na mysli ten z jednej strany hnedy a z druhej zeleny???ak ano ten je v pohode.

lolitko :)

aha dikes...a ked pouzivam taky krici korektor co mi odporucili v drogerii tak to mi nemoze vadit ked pouzivm to mydlo ??? ... a ako teda odporucas aby som teraz sa umyval mydlom a tak ked pojdem do skoly..napiis.pls :))