Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

... ako pokračovať :(( ...

Príspevok v téme: ... ako pokračovať :(( ...
zuzulienka :(

... je tu niečo, čo ma strašne trápi. Keď som s priateľom a bozkávame sa, je všetko v poriadku a mňa vzrušujú už len jeho vášnivé bozky. Jeho taktiež, lebo sa mu postaví- a to je fajn. Takže viem, že v tomto sme si úplne sadli :).
Problém začína, ked sme napr. v aute a on navrhne, že či by som ho neurobila. Nie som ten typ, že by sa mi to hnusilo alebo niečo podobné, ale nikdy sa na to neodhodlám. V podstate problém je v tom, že som to ešte nikdy nerobila a on mal už niekoľko žien na toto! :( Nezazlievam mu to ale povedala som mu uprimne, že v čom je problém a myslím, že to pochopil. Ľúbim ho a spávame spolu už nejaký ten čas a v tom nie je vôbec žiadny problém. No o to, aby som ho urobila rukou/pusou sa pkúša vždy ale niečo vo mne sa proste sekne- asi sebavedomie a tým to ukončíme.
Proste sa bojím, že to nebudem vedieť. Mrzí ma to už len kvôli nemu, lebo vidím, že ho to trápi...
Nečakám rady ako to robiť alebo niečo podobné, len ma zaujíma, či tu mal niekto takýto problém a podarilo sa mu to prekonať a odvážiť sa ... Ďakujem.
(a nemám 15 keby to niekoho napadlo - mám 19 )

noi

... baby, skuste mu povedat nech je vasim ucitelom, nech vam pomaly ukaze co sa mu paci, a co nie... a myslim ze nemusite mat stress z toho ci sa mu to bude pacit alebo nie... ak sa na to "tesi" uz dlhsie, tak uz len to ze ho chytite alebo vlozite do ust bude prenho pokrok.. al urcite sa potom nezastavujete... hlavne sa uvolnite a skuste sa prirodzene nejako stotoznit alebo tak nejako... ja si tiez pamatam ze prvy krat to bolo tochu zvlastne.... ale potom je to super... tak zim palec..:)

..no pravdu povediac- som rada, že tu nie som jediná s takým problémom. No aj tak ma to henvá :( Mrzím ma to už nielen kvôli nemu ale aj kvôli mne! Už si pripadám ako neschopná, ked sa na to neviem odhodlať! Fakt sa mi to nehnusí alebo tak, proste len tá odvaha! A tu stále neviem ako naberiem. Proste sa bojím, že sa strápnim (aj ked mi môžete napísať že: ked ho ľubim môže mi to byť jedno! Lenže mne to nie je jedno ako človeku :( )... No aj tak vám ďakujem...

lola03

Ja som mala ten isty problem, aj sme spolu uz spavali ale stale som mu to nedokazala urobit rukou nie to este ustami, sem tam som to spravila ale nebolo to ono lebo som citila velky odpor k tomu (pri som som to predtym viackrat inym bezproblemov spravila), az sme raz isli na dovolenku, a tam sa mi to z nicoho nic strasne zapacilo, ked som mu to robila a pozrela sa mu do ociek zbadala ako ho to nesmierne vzrusuje nic ma nezastavilo :)

oida

nepovedala by som ze ma tolko bab s tym problem ... aj ja totiz mam
velmi ma to stve lebo po tom doslova tuzim ale neviem sa k tomu "dokopat" ani ustami ani rukou(ani len polozit ruku na to) , tiez ma ako keby nieco zastavuje a neviem co, rada by som to vyriesila kvoli mne a hlavne kvoli priatelovi, neviem ako sa mam prekonat ked neviem v com je moj problem :(((

krisha

baby, celkom vas chapem, ja som mala take iste pocity, ked som to mala spravit prvykrat, ale odhodlala som sa a teraz mi to pripada uplne normalne. Myslite na to, aku radost spravite partnerovi a budete mat radost aj vy. A keby ste nevedeli ako nato, nechajte sa navigovat priatelom, on predsa vie ako to ma najradsej. Vela stastia

algida

ja mam ten isty problem. mam 23 rokov a moj priatel mi pri milovani doslova sam musi dat ruku na jeho prirodzenie lebo ja aj ked by som chcela ho urobit rukou alebo sa ho vobec len chytit tak proste z nejakeho dovodu nemozem. ale je to urcite o sebadovere, tiez som to predtym nikomu nerobila rukou ani ustami a viem ze on uz partnerky mal a ja mam strach ze sa strapnim. tiez ma to dost trapi ale verim ze to prekonam..

... ste moc milí, čo ste napísali.
A aby som ešte trochu upresnila. On ma nenúti- to vôbec! Ja mu len na očiach vidím, že by bol rád a už párkrát aj povedal, že či mu to nechcem urobiť. A presne tak ako "asdfjklô" - možno je chyba v tom, že ja ho aj trošku provokujem a netreba mu veľa a už sme pri tom, čo som napísala... Ale určite ma nenúti- ja len na nom vidím, že by ho to potešilo, tak preto sa to snažím nejako vyriešiť!
Ešte raz vám ďakujem :))

del12

Každý človek má nejaké hranice, ktoré treba rešpektovať. Ak si myslíš že to nevieš, alebo sa ti to prieči z nejakého dovodu, tak nech ta nenuti, ani ty sa do toho nesil preto aby on mal radost.
V sexe sa maju robit len veci ktore vyhovuju obom.
Mne to napr . partnerka nikdy nerobi ustami a sme spolu viac rokov a jednoducho to rešpektujem a mame sa radi.

veronikabj

zuzulinka skus si kupiť napr.cokoladu ak ju masrada,naj mliecna alebo take ako kastany a skus ho tym potriet,mozno dostanes chut mu to urobit.Ja napr.cisty mu neurobim ale s tym nemam problem

asdfjklô

ahoj, no ja som mala nieco podobne, teda ten moj mi ani nehovoril, ze mu mam vyhonit v aute, ale este na zaciatku som sa s jeho fesim vzdy hravala a proste zrazu som prestala, proste sa to vo mne podobne zlomilo a nechcela som pokracovat, a ked mi potom neskor povedal, ze by bolo vhodnejsie ho dorobit, abo radsej celu akciu ani nezacinat, tak to mi tiez nepomohlo. ako bolo mi jasne, ze ked ho rozdrazdim a necham tak, ze to nerobi dobrotu, ale proste som nemohla pokracovat. no jednoducho ide o to, ze v prvom rade ty musis chciet mu urobit dobre a tym ze ti povie, ze "urob ma v aute", tak ti to vyznie ako taky prikaz, a asi nie si na to, aby ti niekto nieco prikazoval... takze proste mu povedz, aby ta o to neziadal a dal ti cas a ono to pride aj samo...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

... ako pokračovať :(( ... - Fórum - ZDRAVIE.sk