Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BUDE ESTE PLODNY ???

Príspevok v téme: BUDE ESTE PLODNY ???
luckaaad

moj priatel prekonal v 19-tich rokoch ovcie kiahne,a rodicia mi povedali,ze to moze sposobit u neho aj neplodnost...som z toho nestastna.viete mi to niekto naisto potvrdit,ci vyvratit ????
a este,moze sposobovat neplosdnost aj to,ze od 8-rokov az po teraz,cize cca 20 rokov jazdi motocross a moze mu to tiez ublizit na plodnosti ????

ajja

Jasné že ovčie kiahne v dospelosti môžu spôsobiť neplodnosť ako aj iné diagnózy. Dobre ti radí mimi.a ale na tvojom mieste by som to v tomto štádiu neriešila. Iba ak už uvažujete o založení rodiny a vtedy sa tvoj priateľ takému vyšetreniu nebude určite brániť hlavne ak si také kontrolné vyšetrenie dáš urobiť aj ty u gynekológa akože obaja pre informáciu

terinka t

Tvoji rodicia su pekne bacnuti na sisinu,ked ti vravia take veci to kde zobrali prosimta v telenovele? Jasne ze to s tym nesuvisi a motocros takisto.to ze si obcas obucha gule o sedadlo motorky este nezabija spermie.To by polovica sveta bola neplodna.

mimi.a

lucka, jedine ako sa dozvies, ci je priatel plodny alebo nie, je nahovorit ho, nech si da urobit vysetrenie u urologa, spermiogram. Odtialto Ti nikto naisto nic ani nepotvrdi ani nevyvrati a ak by aj chcel, never tomu. Je to vysetrenie bezbolestne takze sa nema coho bat:)) Nech Vam to dobre dopadne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BUDE ESTE PLODNY ??? - Fórum - ZDRAVIE.sk