Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SURNEEE L-carnitin ..kupila som a mam otazku

Príspevok v téme: SURNEEE L-carnitin ..kupila som a mam otazku
carnitinica

ahojte vsetci:) kupila som si L-carnitin tabletky.slecna v obchode mi poradila(lebo mne nejde o brutalne schudnutie..ale o usmernenie vahy trosku)..no a poradila mi. aby som brala pred cvicenim tabletku, a v ten den ked necvicim, aby som rano zobrala nalacno jednu aj tak. aj ked nebudem cvicit. ja som myslela, ze to budem brat iba napr. kazdy druhy den pred cvicenim. takze to znamena, ze ked to nebudem brat suvisle kazdy den, tak to nebude mat vobec ziaden efekt? vie mi niekto poradit, kto to uz bral, ze co mam robit? dakujem pekne:)

carnitinica

poliewoocka aj mne napadlo, ze mi to mozno navrhla prave koli tomu, aby som to rychlejsie spotrebovala...hm..ja to budem robit asi tak, ze to budem brat iba pred cvicenim. nebudem zbytocne zatazovat telo, ked netreba.dakujem za radu:)

poliewoocka

Ahoj,ja som o tom citala a docitala som sa,ze sa to ma brat 1tbl circa 30 minut pred cvicenim,su aj napoje...ale to,ze by sa to malo brat kazdy den bezohladu na aktivitu-to asi nie...L-carnitin urchluje spalovanie,ktore sa nastartuje hlavne pri fyzickej namahe.V dnesnej dobe sa neda verit jednemu zdroju informacii,lebo je dost subjektivny...vies,viac by na tebe zarobila,kedy si do seba drvila carnitin kazdy den ako len pred cvicenim.ALE-treba vyskusat,co je ucinnejsie-kazdy organizmus je iny...

mia

ja si myslim,ze to má ucinok len pri fyz.námahe.L carnitin pomáha spalovat tuky pri cviceni a aj viac budes vládat cvicit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SURNEEE L-carnitin ..kupila som a mam otazku - Fórum - ZDRAVIE.sk