Problém s predkožkou

Príspevok v téme: Problém s predkožkou
drakenko

Ahojte. Mám istý problém: keď dostanem erekciu, tak sa mi predkožka nestiahne, ale ostane na žaludi, len kúsok z neho trčí. Keď si ju skúsim stiahnuť, tak ide, ale len tesne za žaluď a ďalej nie. Keď skúsim ďalej, tak ma zase začne ťahať zospodu na uzdičke. eviem čím to môže byť. Je to vôbec problém? Je to veľkosťou predkožky alebo malým penisom? (Penis mám dlhý 16-17cm). Má niekto podobné skúsenosti?

Vopred ďakujem!

del12

Podla mna je doležité, že stiahnut ide, hygiena a dá dodržiavat, a to že skočí naspat, to podla mna nevadí.

drakenko

Práveže ona ide vždy a sama od seba :D

A je to nejaká vada, keď s tým mám ísť za urológom, alebo to nieje zlé?

del12

To sa volá parafimoza, ale iba ak zostane trvale za zaludom anejde nazad ani ked zmakne.
Ked ti zmakne tak ide nazad?

stanley

ja mam zas taky problem ze uz mam prerezanu uzdicku ale proste pri vyvrcholeni sa mi tak moc zvacsi zalud ze predkozku nemozem pretahovat cez zalud lebo ostane zaseknuta za zaludom ..

#mato

viem presne o com hovoris...mal som presne taky isty problem.Chod za urologom, porad sa s nim co a ako a bude to riesit bude, narezanim uzdicky, ciastocnou, alebo uplnou obriezkou...
Hlavne chod s tym k doktorovi!

del12

A kam až by si ju chcel stiahnuť?
Jasné že ďalej nejde, predkožka sa stahuje za žaluď.
A to či sa sama stiahne pri erekcii je vec jej pružnosti a velkosti.
Ak je dost dlhá, može sa stať, že aj sama skočí nazad na zalud.

drakenko

Ešte chcem podotknúť, že ak si ju aj stiahnem za žaluď, tak sa o pár sekúnd zase "zhrnie" späť, nevydrží stiahnutá.