Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menstruacny poharik

malickasom

filipka a pouzivas ho? nestava sa ti ze pretecie? nemyslim si ze by ti to mohlo vyvolat zapal...ved je to len tvoja krv a neni jej nejako vela

filipka

Ma tiez napadlo, ze ked si dam poharik v noci napr alebo ked lezim ze ci tak krv co je v pohariku pri leze na nevrati spat a nesposobi zapal vnutri? vie niekto nieco blizsie?

malickasom

baby poradte mi prosim. pouzivam kalistek este len kratko. ked si ho zavediem, tak on sa casom sam posuva dovnutra a mam dojem jakeby sa trochu vychylil do jednej strany- najprv som myslela ze to je tym ze sa nejako prisposobuje. zatial to bolo OK, ale uz sa mi stalo ze mi pretieklo mimo neho. teraz neviem ci sa to tak ma samo posunut alebo som nejaka velka tam dole alebo co. pouzivam ten mensi, mam 22 rokov, nemam deti. nedavam si ho hlboko, stale tak aby stopka (odstrihnuta)trcala...uz neviem ako inak by sa dal dat.

dvojbotka

ahojte :) kupila som menstruacny poharik ako vianocny darcek este v septembri
...lenze staromodny nazor obdarovanej ho hned odsudil a ja uz jeden pouzivam cize tnto mam navyse.Je to velkost A,ani raz nepouzity bez odstrihnutej stopky ..ak by mal niekto zaujem bola by som rada akby sa vyuzil.dam zlavu 22% co je 200 sk z povodnych 900.
moj mail : rrasty.v@hotmail.com

Lumik66

Ahojte, po dlhom luskani for a diskusii som sa rozhodla pre menstruacny poharik. prave som ho dostala, takze hor sa nan :) rada sa podelim o svoje skusenosti, ktore budem naberat v najblizsich dnoch. dufam, ze budem spokojna. ak by si sa uz pre poharik rozhodla, cez www.merien.sk ho mozes ziskat o 50,- lacnejsie ak uvedies pri objednavani do kolonky 'objednavaci kod' 3001655.

zuzka*

aj ja rozmyslam, ze si ho objednam, len chcem vediet ako casto ho treba vybrat a vyprazdnit a ak mam silny menzes, tak nepretecie...a este chcem vediet, ze ak ho mas cely den, tak ci nemas pocit, ze sa to tam nevetra?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menstruacny poharik - Fórum - ZDRAVIE.sk