The new start:)

mata

Ahojte tak ja som dnes zacala drzim tu 90 dnovku uz som na nej schudla min rok 8 kg tak hadam to zvladnem..kedze som ich pribrala spat, drzim vam palce babule..((o

coleet

jasneee ze ano, baby aky ste mali dnes den? ja celkom fajn, no ale dnes zial nebudem mat cas na cvicenie bo zajtra mam skusku tak sa budem asi do noci ucit a zajtra aj skoro vstavam rano, nevadi zatra to daako dozeniem :) dufam :))) prajem prijemny zvysok dna

zuzanely

Bramborka, jasné že sa pridaj :) My budeme len rady, že baby? A koľko potrebuješ schudnúť? Čo pre to robíš? :)

bramborka

cawte baby nevadilo by ak by som sa k vam pridala? chcem do leta schudnut trochu a samej mi pri tom neni tak veselo :))

zuzanely

No hej, pejsek, to aj ja :) a tá deli a popcorn v poho... lepšie ako keby si zjedla dve čokoladý plus deli a popcorn!!!

coleet

no ja som si dnes dopriala popcorn, a deli... hrozne ale nemohla som tomu odolat :( vecer som si zacvicila s fitloptou a bola som sa prejst so psom :)

zuzanely

Baby, aj ja som rada, že ste tu :) A aký ste mali dnes deň? Čo ste robili a papali? Ja som dnes mala behačky, tak som nemala teplé jedlo, ale ani som sa neprejedala a mala som jednu tabličku mliečnej čokolády od kamošky, sedeli sme na kofolke :o)

coleet

dianka aj ja som mala take obdobie, ja som si vtedy bud dala ovocie alebo som vypila vela vody, alebo pohar mlieka, ono to pak pomohlo, ale hlavne snaz sa nemysliet na jedlo, ja viem je to tazke, ale maj predsebou konecny vysledok, ze aka budes, baby budeme do leta, robime to pre seba!!!