Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ludia piste-zineryt

Príspevok v téme: ludia piste-zineryt
heloisia2317

Ahojte ludkovia:)
v septembri 2007 som prestala pouzivat zineryt, pretoze mi uz nijako nepomahal proti akne, pouzivala som ho dva roky a perfektne mi zabral- na zaciatku, ked som mala plet v prisernom stave len po tyzdni som mala tvar krasnu a hladku ja babo... no lenze po 2rokoch uz nezaberal a tvar sa mi o doooost zhorsila, je to dokonca horsie ako minule, a chcela by som sa vas spytat, ze ci by mi to teraz zase nezabralo, keby ze to zacnem pouzivat vzhladom nato, ze som s tym mala pauzu 7 mesiacov, pretoze mi kremy, ktore mi kozna predpisuje nejak nezaberaju:( nebol niekto z vas v podobnej situ, ze u nich prestal zineryt ucinkovat a potom znova zabral? piste pls
DAKUJEEEEM

jaja

Ja som zynerit pouzivala rok a pol potom tak ze raz som si dala zynerit inokedy duac gel a drzala som sa...a potom som uplne vysadila tie veci od doktorky a presla som na drogeriu a plet sa mi udrzuje...nepouzivam ani pletove vody nic rabo a vecer si umyjem tvar s gelom a nic a pouzivam aj make up...sem tam hlavne ked mam kramy sa mi vyhodi viac vyrazok ale ja mam zlozvyk vytlacania tak povytlacam pretriem triedenym tea tree olejom a nanesiem krem lebo to strasne vysusuje a to vsetko rano si zasa umyjem tvar s gelom dam make up a hop sa do dalsieho dna

666Evka

aoj ja som ho tiez uzivala a mne takisto pomohol ale po case uz si na to plet zvykla a taktiez uz nemal ziaden ucinok. neviem ti povedat ci ti teraz druhy raz zaberie lebo ja som ho uz viac neskusala ale ed skus to za to nic nedas. ja som si akne uz toho presla vela a teraz tiez hladam nieco co mi ale natrvalo pomoze a nebudem si to musietstale natierat ako blbec... ja uz som vyskusala vsetky masticky sveta a nic mi trvalo nepomohlo.. :(
prejem vela stastia

Rainday

Ja tiez pouzivam zineryt a zatial mi pomaha no ked sa jeden minie hned mi to na tvari vidno a zacne sa to zhorsovat a zhorsovat a tak bez zinerytu nevydrzim ani mesiaac !!

cukricek

ja som skusala zineryt a nerobil mi dobre,,mala som strasne vysusenu plet z toho,,teraz pouzivam differine a som spokojna:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ludia piste-zineryt - Fórum - ZDRAVIE.sk