Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyber kremu

Príspevok v téme: vyber kremu
rene

uz asi 3 mesiace mam problem s vyberom kremu po kazdom pouziti ma zacne palit pokoska a scervena najprv je uplne vysusena as supinata a po asi hodinke pri pouziti kremu zas strasne zmastnie, pokial krem nepouzijem vobec tak nie len ze mam pocit ze sa zo mna stava mumia ale sa mi vytvoria male cervene vyrasticky ktore neskor zmiznu. Ak by ste nahodou vedeli poradit som vam vdacna

evitka001

Ja mám tiež podobný problém ale u mňa to začalo po otehotnení a trvá už viac ako 3 roky. Ja nemôžem nič ani na telo, iba olivový olej a na tvár používam detský krém babylove z dm. Bola som aj u kožnej tam mi spravili kožné testy a zistili, že moja pleť reaguje precitlivelo na všetky produkty, vrátane lanolínu a podobných zložiek, ktoré obsahujú takmer všetky krémy. Nemôžem ani biodermu, avéne, vichy, skrátka všetky krémy u mňa vyvolávajú reakciu. Na maľovanie môžem zabudnúť a mám pocit, že sa to stále mierne zhoršuje. Občas musím použiť kortikoidy od kožnej. Odporúčam ti návštevu kožného lekára, daj si urobiť testy, nech vieš na čom si, potom aspoň budeš vedieť akých zložiek v krémoch sa máš vyvarovať a nebudeš zbytočne plytvať peniazmi a dráždiť si pokožku. Ja mám alergiu aj na pracie prášky, aviváže, no skrátka skoro na všetko. Raz tu jedna pani odporúčala obyčajnú indulonu, ale ešte som ju neskúšala, zdá sa mi trochu primastná. Ja mám zo seba tiež hrozný pocit, pripadám si taká zapustnutá. Ak máš chuť napíš mail pokecáme.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyber kremu - Fórum - ZDRAVIE.sk