Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ricínový olej

antiolej

DAKUJEM vam velmi pekne za tieto chujovské rady starej matere normalne žasnem fakt aky som hlupák , dal som si to na hlavu dostal som takú extremnu alergicku reakciu - mam totalnu žihlavku začervenanie na celej hlave aj tvár / na tvar som si to nedaval/ ale prešlo to až tak že sa mi vyhodili hnisavé vyrážky. Fakt kto píše aj tie články a rady starej matere by som mu dal taku otcovsku facku že by mu stena dala druhú. POZOR na olej od firmy Salos je to obyčajná chémia FUUUUUUUUUUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIKDY VIAC.

tahari

prosim vas ludia, z ricinoveho oleja robite vysoko nebezpecny toxicky produkt. Napr. v Anglicku ho najdete aj v regaloch Tesca. Ste ozaj na srandu hlavne ti laboranti z lekarni. :D urcite bezpecnejsi nez tie chemikalie co predavate a volate ich liekmi. Och aky je ten narod osprosteny. Osobne ten olej pouzivam a odporucam ho.

BellAaaa012

Používam ricínový olej na riasy, obočie a vlasy . Musím ho pochváliť . Neškodí mi a nemyslím, že konkrétne tento olej je nejako škodlivý . Používam ricínový olej od značky Saloos. Objednala som si ho na stránke Parfums.sk dnes už Notino.sk .. Nanášam si ho večer na riasy a obočie . A čo sa týka vlasov namesiem ho na končeky, zabalim do uteráka a neskôr umyjem. :) musím ho pochváliť po pár dňoch vidno zmenu

BellAaaa012

Používam ricínový olej na riasy, obočie a vlasy . Musím ho pochváliť . Neškodí mi a nemyslím, že konkrétne tento olej je nejako škodlivý . Používam ricínový olej od značky Saloos. Objednala som si ho na stránke Parfums.sk dnes už Notino.sk .. Nanášam si ho večer na riasy a obočie . A čo sa týka vlasov namesiem ho na končeky, zabalim do uteráka a neskôr umyjem. :) musím ho pochváliť po pár dňoch vidno zmenu

netreba

Spôsoby využitia r. oleja: www.diyncrafts.com
Ricínový olej nie je jedovatý, jedovaté sú semená ricínu obyčajného, lebo obsahujú ricín, ricinín... Pri príprave oleja sa však nežiadúce látky znehodnotia.
www.ludoveliecitelstvo.sk
en.wikipedia.org
"The United States Food and Drug Administration (FDA) has categorized castor oil as "generally recognized as safe and effective" (GRASE) for over-the-counter use as a laxative with its major site of action the small intestine where it is digested into ricinoleic acid."

SadP

laborantka... ako zohnat tu kyselinu boritu? Je to tiez na predpis?

Inak s tymi ludmi mas pravdu bohuzial , spackaju aj jednoduchy navod, aj s tym primitivizmom... je to hroza, uplne suhlasim.

Ale na druhu stranu, aj to co sa zacalo vyskytovat v lekarnach, tie mlade lekarnicky, nic moc.. .take namyslene kozy, co zas toho vela nevedia (cest vynimka, uz som stretol aj vynimky)... ale vacsinou idem vzdy za starou skolou.. nejakou tetou , co ma aspon 40-50... najlepsie este vystudovana za socializmu. Takze asi sa ten primitivizmus tyka celkovo vsetkych ludi,hlavne novej generacie...

Laborantka756

Mimochodom, že ľudia nie sú neandertálci? Pobavila si... zjavne s nimi nerobíš... keby si bývala niekde poblíž, tak by som Ti vybavila, aby si na deň mohla sedieť pri mne a počuť, aký máme "vyštudovaný inteligentný" národ.... čím vyšší titul, tým primitívnejší človek... okrem toho, že podľa teba "by toho museli vypiť veľa"... na Guttalaxe máš tiež dávkovanie, aj to, že to zaberá za 6-8hodín... ja ráno pacienta poučím, koľko kvapiek si má dať, upozorním aj na ten čas, a večer pred záverečnou je späť s tým, že chce niečo proti hnačke, lebo jemu ten Guttalax najprv nezaberal, tak si dal 3x za sebou trojnásobnú dávku.... a nestalo sa mi to len raz... tak mi povedz, odkiaľ by si mala istotu, ze ten riciňák nevypijú ako čistú vodu.....
Čiže, keď sa chceš k niečomu vyjadriť, tak si najprv láskavo over fakty, ako to funguje, alebo môžeš ísť vypisovať a robiť zo seba múdru na Modrého koníka... neurážaj láskavo remeslo, ku ktorému si nepáchla ani z kilometrovej diaľky. Vopred vďaka, že sa budeš snažiť to pochopiť ;-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ricínový olej - Fórum - ZDRAVIE.sk