Ricínový olej

L.Borgia

byť na tvojom mieste dám reklamovať tú aplikáciu 3D mihalníc , mám silné pochybnosti, že ricínový olejček tvoj problém vyrieši ... :-)

mariana 565

ahojte baby prosím vas poradte mi ja som si dala spraviť 3D mihalnice a par mi vypadlo aj s mojími mihalnicami a bojím sa že ostanem bez mihalnic neveim čo mám robiť bude mi pomáhať ten Ricínový olej ??

lenka19796

tak kocky ja s ricinovym olejom mam naozaj skusenosti ..zijem v zahranici a ked som mala idt rodit a uz som prenasala maleho vyse tyzdna tak mi v nemocnici sestricky odporucili pit ricinovy olej..zmiesany s nejakym dzuusom,no hruuza.vypila som 3 flasky behom 2 dni ,ale musim povedat teda zabralo i ked som rodila vyse 24 hodin.ale porod mi spustil..cize neviem ako sa pouziva na slovensku a naco ale u nas ho odporucaju na toto alebo je urceny ako prehanadlo.pekny dnicek vsetkym

Kytička

DHVH čau baby ja som skušala lepenie mihalnic-resp.dala som si ich nalepit,lenže lepidlo bolo take tvrde a silne ,že podaktore držali echt,ale začali vypadavat-lamat sa aj a tymi mojimi.Zostali mi oči pre plač a bez mihalnic/nejake zostali:),ale ten pohlad na seba neprajem nikomu.Vyskušam ten ricinovy olej uvidim...Dam vediet,ale pozor na lepene miihalnice!!!!

kaciatko7

myslim, ze ako vsetko ochlpenie na tele, pocnuc od vlasov az po mihalnice je ovplyvnovane najma hormonalnou hladinou v organizme (aj ked priciny mozu byt aj ine). takze ked nie je v poriadku, bud nieco viac pada (vlasy, obocie atd) a nieco zase viac rastie (chlpky). takze neviem, ci aplikacia nejakeho olejceka vyriesi problem.

delphia

zial, je to vymysel, ze ricinovy olej podpori rast mihalnic. mihalnice tak isto ako vsetky nase vlasy a chlpy podliehaju faze rastu,vypadnutia a kludu. zivotnost mihalnice je cca 6-8 tyzdnov. po tom case sa mihalnicka uvolni a vypadne. samozrejme nie vsetky naraz su v tej istej faze, preto nie je to tak, ze vsetky vypadnu a nasledne vsetky narastu, ale ze ich obmena je viac menej nebadatelna. fakt, ze na jednej strane je menej mihalnic moze byt sposobene tym, ze bolo ich viac vo faze vypadnutia. no a nasledne vyrastaju tie nove odhliadnuc od toho, ci ich ricinovym olejom potieras, ci nie...

lucy66

Ahojte.No ja som mala tiez problemy s vypadavanim mihalnic,zaciatkom roka.Ako som vysadila HAK,tak sa mi zhorsila nie len plet,ale aj zacali vypadavat mihalnice,hl.na pravom oku-bola to hroza:OPocula som o tom ricin.olejceku,tak som ho kupila a potierala si mihalnice asi kazdy druhy vecer s vatovou tycinkou.Po nejakom case mi prestali vypadavat.Davala som si ho asi len 2-3tyzdne.Zabralo to...Ale doteraz este vidiet i ked si dam maskaru,ze na pravom oku mam mihalnice trochu redsie..

antibakteria

kupila osm si vcera ricinovy olej v lekarni ta co ma obsluhovala sa desne na tom bavila lebo si myslela ze potrebujem nieco na prehnanie neveim nepochopila som ju stojac za svojim som si ho nakoniec odniesla odmov a potieram si mihalnicec zatial efekt nevidim ale co chcem ved ho mam druhy den na sebe kedy sa presne moze natierat tento olej a mozem sa potom nalicit ked ho pouzijem dakuejm.
inak na co vsetko sa pouziva tento olej lebo mam lokalne akne na tvari take mierne zapalene loziska chodim ku koznej a natieram sa kremom co mi dost vysusuje plet lae pomaha to liecit moj problem neviete o nejakom dobrom dennom kreme kde su obsiahnute vitamini a podporuju plet v hydratacii nieco na zimne obdobie aby netrpela sok moja plet z tepla do zimy a naopak??dakuejm

lilu7

Čaute baby, ja na aplikáciu ricínového oleja používam štetček zo starej maskary. Poriadne som ju vymyla vriacou vodou a vyčistila zaschnuté zbytky. Tak sa olej dostane len na mihalnice a nie niekam, kam nepatrí, napr. do oka:)