chyba imunitného systému

Príspevok v téme: chyba imunitného systému
jojoxxx

Ahojte, mam jeden problém ktorý mi asi pred troma dňami poriadne rozbil psychyku,
Začalo sa to asi pre 3 mesiacmi ked som mal obyčajnú nádchu a išiel som k doktorke
ta mi dala široko spektrálne antibiotikum
to mi veľmi nezabralo ale postupne som sa citil lepšie kým som nešiel na vakcínu proti alergyi a tá to akoby odštartovala ,zrazu som mál zapla hrtanu bolesti halvy a celá nádcha sa mi vrátila naspäť, po preliečení dalšími antibiot. som citil a stále cítim zvýšenu teplotu iba večer a ked som po fyzickej námahe, u alergologa mi zistily chybu imunity, bez možnosti liečenia tj. budem chorý do konca života, moje výsledky sú:
IG - IMUNOGLOBULÍNY
S-IgG :*16,5 g/1 6,6-14,6
S-IgA :*<0,07 g/1 0,7-4
S-IgM : 1,04 g/1 0,4-2,3
takže toto su moje posledné výsledky moje predchádzajúce boli podobne ale iba S-IgA ostalo bez zmeny,prosím vás nedá sa to nejako opraviť veľmi sa trápim a nemožem robiť to čo som robil pred tým športovať, posilnovať, aspoň takto mi to bolo povedané...
Prosím pomôžte, napíšte mi aspoň niečo, veľmi Vám ďakujem,
Ahoj...

libeth

ahoj a nezufaj, ja mam vzsledky ovela horsie a zijem si tak uz 5 rokov, najprv ma to vzalo, ale nesmies zo seba spravit hned chudatko, to ti stav len zhorsi. Viem o com hovorim. Kazdy rok ta lekar prekvapi s niecim novym co sa zhorsi, co sa zlepsi. Odporucam imunoautovakcinu. Ja beriem lieky nonstop, a uz mi to nepripada ako nieco zvlastne. Davat si pozor na chorych, inkuvacna doba cripky je u mna 1 den,ale zivot je fajn aj ked chodis do prace a dni za dnom idu, ja sa idem teraz vydavat, horsie to bude ked oznamim lekarovi ze chcem dieta, z toho zufam ja... a sport pokial nemas astmu neviem preco by si nemohol, odporucam pilatesove cvicenia, ja som na odporucanie imunologa v pod. biskupiciach necvicila, stranila sa chorych, zmenila som lekara a je mi lepsie. cvicim som fit, a ze som chora? Poviem si len zas a no a co? Prides zbytocne o vela peknych dni. Napis mail ked sa chces porozpravat. ahoj

ifka

Co tak skusit este nejakeho ineho doktora ci sa to neda liecit? Mne sa to nezda...a posiluj svoju imunitu...zdrava vyvazena strava, fyz. aktivita, vetraj, atd...ked si precitas temu AIDS najdes tam vela dobrych rad ako si posilnit obranyschopnost... vela stastia :)