Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozny problem-RNG prosim porad,ale aj ostatni.

Príspevok v téme: Kozny problem-RNG prosim porad,ale aj ostatni.
adi1

Nikdy som taketo problemy nemala. Teraz mam uz v priebehu styroch mesiacov treti zapa(na tvari, na nohe, a teraz na trupe) Na zaciatku je to obycajna vyrazka, ktora sa zapali, je vzdy väcsia a väcsia, zacne bolet, zapal sa zväcsuje, stvrdne, a skonci sa to tym, ze to chirurg musi narerat a vsetok hnis vytlacit, na konci je to velke az niekolko centimetrov.
Nemozem tomu nejako zabranit, mozno mi chybaju nejake vitaminy. Pripadne ked sa to zacne zapalovat, nemozem na to dat nieco, co ten zapal vytiahne? Vopred dakujem.

.........

skusala si pytiol alebo tusim ichtoxyl?/ichtamol plus kyselina salicylova/ichtamol obsahuje vela siry,a vytaha hnis von.takisto skus homeoptaika,v lekarmi ti poradia.myslim si,ze by ti mali urobit interne vysetrenie, nie si anemicka??

RNG

na precistenie pecene a regeneraciu protokol dr Berksona:
900 mg sylimarin
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg selen

Na precistenie traviaceho traktu. Lyzica psylia zamiesat do vody a rychle vypit, skor nez zhustne.. O dve hodiny neskor jablko a probiotika.

adi1

RNG, ak budes mat cas, tak mi prosim napis, co a kolko mam brat na precistenie pecene a traviaceho traktu, aby som si to uz mohla objednat. Chcem si to dat do poriadku. Za tvoje rady ti velmi pekne dakujem, dam ti vediet, ci to pomohlo : ))

RNG

adi1, neviem hladinu zamorenia tvojho tela, ale dufam ze aj jedna davka bude mat viditelny ucinok.
Odmorenie pecene a precistenie traviaceho traktu(niekolko krat psylium a probiotika) tiez pomoze organizmu sa odmorit.
Zialbohu, v nasej modernej strave je plno zamorujucich zloziek a pre to potrebujeme aktivnejsie telo cistit , tj aj zvnutra, nielen kozu a zuby.

adi1

RNG, dakze dnes mi dosli Multi Enzyme, su tam 100 tbl., staci mi to jedno balenie? Dakujem. Ked tuto davku vyberiem, chcela by som zacat aj precistenim pecene.

RNG

Wobenzym je stary dobry drahy a slaby.Ked chces najst novsie, silnejsie a lacnejsie enzymi, obrat sa na moje predajne
V poslednych rokoch sa urobil v enzymoch velky pokrok.

adi1

RNG, v lekarni mi povedali, ze multi enzyme ani pancratin nepoznaju. Ze maju len vobenzym. Neviem, ci je to to iste.

adi1

Dobre, ja tomu aj tak velmi nerozumiem. Takze si kupim Multi Enzyme a budem brat 2 x1 tbl. Rozumiem tomu dobre? Ked nie, prosim ta napis mi presne, co mam kupit a kolko z toho brat. Dakujem velmi velmi pekne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.