Zub múdrosti

96jozo96

Dobrý deň. ja mám taký problem. Pred chvíľou som došiel zo zubara. Robila mi jeden zub, a medzi rečou som sa jej posťažoval že ma poslednu dobu častejšie boli cela ľava strana zubov skoro celá, 2 znich mam blombovane na tej lavej strane a zvyšok su zdravé, pýta som sa jej či to nemôže byť kazom, pod plombou alebo čo, tie bolesti su nešpecifikovane niekedy to 2 mesiace vobec neboli a potom pride tyžden kedy ma začnu bolieť skoro všetky na tej lavej strane. neni to až taka silna bolesť, ale nič prijemne to neni. Povedala mi že na pravej aj na ľavej strane HORE mi rastú 8 mičky zuby mudrosti. ale nijako sa neda ovplivniť kedy mi vyrastú konečne. lebo zatial tam nevidno nič, iba ako keby"opuchnute dasno".. To mam teraz akože trpieť tie bolesti? Neviete mi niekto prosím vás poradiť? Moja zubná doktorka sa volá Kataniková

Lilly.Parker

Ahojte,mám 15 a asi mi rastu 2 zuby múdrosti. Mama tvrdí že to je to. Ale nie som si istá. Už to trvá asi 2 roky. Začne ma bolieť dasno vľavo vzadu. Bolí ma tak mesiac, prestane a potom začne zas o pár mesiacov.Bolí to ako ked rastie nový zub.A bolí ma z toho sánka. Teraz ma začalo bolieť aj pravé a veľmi ma to bolí. Hlavne pri jedení.Neviem či ísť k zubarke nech mi to prereže alebo čo mam s tým robiť. Nevie mi niekto poradiť?? Ďakujem..

Miška 2504

Ahojte, pred pol rokom mi vyberali zub múdrosti dolu na ľavo a stále mám na tej strane na krku zväčšenú uzlinu, ktorá niekedy bolí. Zub bol veľmi hlboko, museli mi ho vybrať chirurgicky. Nemáte skúsenosti či tá uzlina môže byť stále zväčšená v dôsledku extrakcie zubu?Ďakujem za odpoveď

zonka

Ahojte mate tu niekto skusenosti s KAMADENT stomatologickou ambulanciou? mozte mi dat aj info kolko vas vyslo vyberanie nevyrastenej 8micky? dakujem

kubineck0

Dobrý deň,
Mne včera vyberali prvú osmičku, vľavo dole.
Mal som strach, ale nakoniec v pohode operovali ma v Martinskej nemocnici veľmi prijemní ľudia.
Hneď ako to prestavalo byť mŕtve, čiže to len tak trnulo dal som si antibiotikum AULIN.
Odporúčam si to zohnať veľmi silný liek a je 100%, samozrejme budete niečo cítiť ale je to len minimum. Potom si kúpte repík na vyplachovanie. V Júli idem na ďalší zákrok a už sa báť nebudem... :) Takže žiadne stresy operácia trvá cca 30 - 45 min a jediné čo je na zákroku nepríjemné je zvuk tej hnusnej vŕtačky alebo brúsky...

ATIDE/ESMERA

daj si ibalgin, aj celý deň cez deń aspoň 3 až 4, zaberie to, a kolko ma bude ten uzb po vybratí bolieť,t eda to meisto? stačia 4 dni na prejdenie bolesti?

JaoslavG

Mám 16 rokov a prvý zub múdrosti je už vonku na ľavej strane dole . A najviac ma bolí ďasno trochu jazyk a uzliny ale dá sa to vydržať . Neviete ako sa dá zmierniť bolesť ??

ATIDE/ESMERA

OK, ale ešte sa mi pripomeň, môj mail je: esmeraesmera@gmail.com To len keby dačo,r adšej napíš Ty, lebo ja si to nezapamätám a stratís a mi Tvoja adresa, do emsiaca bud tu aj iné témy založené...:D

zonka

Dakujem atide mohla/mohol neviem ci si zena ci muz sa mi ozvat ako ti to dopadlo na aulo@centrum.sk? ja pojdem najskor v juni po skuskach.budem vdacna pomoze mi to v rozhodovani.