Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pripravny kurz UCM na psychologiu....

Príspevok v téme: pripravny kurz UCM na psychologiu....
ahojka

ahojte. viem ze to sem moc nepatri ale chcem sa spytat, ci si myslite ze tieto pripravne kurzy pomozu na skuskach alebo ani velmi nie? a nechytsa sa neiekto zo ziliny pripadne blizkeho okolia na pripravny kurz na psychologiu do trnavy na UCM??? lebo uvazujem ze asi sa prihlasim, ale radsej by som tam sla s niekym ako sama... tak budem rada ak sa niekto ozve ze tam ide.... ale ak mate s takymito kurzami skusenosti a je to zbytocne tak dajte vediet az nevyhadzujem zbytocne peniaze. dakujem

ahojka

ja tam uz prihlasku mam podanu, len mi prisla ponuka an ten pripravny kurz... ja by som vsak ovela radsej studovala na komenskeho, len neviem ci ma do blavy vezmu.... a UCM bola jedina skola co som nasla kde sa na psychologiu nerobia prijimacky z jazyka... lebo tie by som nespravila...

peaty

Na tychto kurzoch budes mat mozno vyhodu, ze sa dozvies okruh otazok, ktore budu na prijimackach. Nic viac... Ale skor si myslim, ze na UCM-ku tie pripravne kurzy clovek nepotrebuje... To je taka skola, nechces zmenit vyber?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pripravny kurz UCM na psychologiu.... - Fórum - ZDRAVIE.sk