výtoky, zápach a vsetky výsledky v poriadku

Príspevok v téme: výtoky, zápach a vsetky výsledky v poriadku
katka20

ahoj, trapia ma uz asi pol roka neustale vytoky, nezalezi na tom v akej som faze menstruacneho cyklu. Beriem HAK a cyklus mam pravidelny. S partnerom nepouzivame inu ochranu. Vytoky su takmer priesvitne tekute ako voda a moj test nechat si jednu slipovu vlozku cely den dopadol tak ze uz po obbede bola cela mokra. akokeby som sa pocurala. vytok je bezfarebny a ma neprijemny zapach ale nie je to ani ryba ani huba...vsetky vysledky mam ok. vyter, cytoster, krv. som zufala. prosim poradte mi.

m a j a

Ahojte, ja mam podobny problem, asi to bude len alergia, ale ako zistim na co som alergicka?ked som nezacala pouzivat nic nove? mala som husty vytok,zlto sfarbrny a strasne zapachal, uzivala som 5dni intymky a preslo to, no ale svrbenie a palenie zostalo.Mozete mi prosim poradit?

lienočkabenoška

baby, všetky čo máte problem s výtokom: testovacia vložka v lekárni volá sa VI-Sense, ukáze vám či je to baktériami, kvasinkami, alebo hormonálne zmeny.tak si overíte či je to ok, alebo nie.stojí 175Sk

renaam

ahoj, ja som sa s tym trapili aj tri roky. vsetky vysledky boli negativne - aj partnerove. taktiez som zacala mat casty zapal mocovych ciest. doktor mi odporucil brusnicove extrakty a cuduj sa svete pomohlo to aj na ten vytok. teraz si davam preventivne kazdy den jednu sumivu tabletku extraktu z brusnic a uz je to ovela lepsie :-) drzim palce!

RNG

Katka, sliznice niekedy vydavaju vylucky aj na podrazdenie(alergie). Skus brat Quercitin, bromelain a vitamin C, tie potlacaju histaminovu nadprodukciu, mozno ti to pomoze.

jaja

hak zvyšuje pravdepodobnosť výskytu kvasinkových infekcií (biely hrudkovitý výtok ako tvaroh+pálenie, svrbenie...)

:(

Ahoj..ja mam presne ten isty problem..tiez mam vytok,biely az priesvitny,niekedy su v nom biele hrudky a neviem z coho to moze byt..ale chcela by som sa toho zbavit,lebo je to fakt neprijemne a ten zapach mi skor pripomina dakedy ocot alebo daco take,hlavne ked je ten vytok hustejsi..:(( tiez beriem HAK..a z partnerom nepouzivame inu ochranu..chystam sa ku gynekologicke dufam ze mi daco predpise a to zmizne..:(

vev

ja som to tiez tak mala a nevedeli ze z coho..az neskor po dlhom case mi to preslo dajako na kvasinky..predpisali mi lieky nato a potom to bolo vsekto uplne v poho..takze to asi pramenilo z tych kvasiniek