vypomstilo sa mi to....

Príspevok v téme: vypomstilo sa mi to....
hriešna

Vyspala som sa s jednym chlapom a praskol mi kondom.... myslim, že som bola v polke cyklu, tak som išla na pohotovosť a dali mi tabletku po. ja som potom dostala menzes regolarne v deň kedy som mala. Milovala som sa s mojim priateľom po týždni po menštruacii a nedaval si pozor. Dúfam, že som neotehotnela.... poriadne som si zavarila, všetko sa mi to spočitalo hneď:( Tabletka ,,Potom,, by mohla narušiť plod, a ma nejake negativne učinky , ak otehotniem v kratkom čase??? Prosim nepište mi ak ma chcete posudzovať, nepoznate ma.

jaja

25, prečo? zažila som podvádzanie (z mojej strany) partnerov, ked som nebola vybúrená, alebo som ich nelúbila...

mademoiselle

hriešna, no ja urcite nikdy nepodvediem. Vravi sa, ze nikdy nehovor nikdy, ale v tomto pripade to NIKDY poviem. Vies myslim, ze kazdy z nas ma kopu prilezitosti na neveru,ale ja si neviem predstavit, ze by som sa mala milovat s niekym inym ako s mojim priatelom. Mne sa uz len ta predstava protzivi. A tiez som bola podvadzana, nenavidim neveru, ale nebudem ti tu predsta vypisovat nejake urazky,alebo neviem co. POdviedla si, je to na tvojom svedomi. Ja yb som to nikdy neurobila, lebo podla mna je to najhorsie co cloveku mozes urobit. A bolo by to pod moju uroven. Takze ja ta nesudim, ale snazila som sa napisat len nieco k tvojmu prisepvku. Osobne by som ani neveru neodpustila, NIKDY a preto to ja ani nerobim. Jedna noc mi nestoji za to,a by som stratila too, koho milujem. A keby chcem byt s niekym inym tak sa rozidem, ale to sa nestane. TAk vela stastia

krisha

bola som podvadzana, aj som podvadzala, takze suhlasim, ak lubis z celeho srdca, nepodvadzas.
Myslim, ze ak ta nedokaze uspokojit a hladas to u ineho, vas vztah nema buducnost,aj ked si to teraz mozno nechces priznat a nevies sa od neho odputat.

pampeliška

pocuj hriesna, netrieskaj sem, ze ked bude starsia, pochopi.
ty si urcujes priority, u nas je vernost na prvom mieste. nikdy nehovor nikdy - toto je vec, ktora fakt plati, ale - hoci tiez som este mlada (22), hodnoty sa mi casom mozno o nieco zmenia, ale v tejt veci som si takmer ista (takmer preto, lebo aj na ine veci som mala nemenny radikalny nazor a zistila som, ze okolnosti vedia donutit k vselicomu... len myslim, ze v takejto veci - fakt tazko...)

hriešna

dakujem mademoiselle!!! ak si ti to stane aj tebe mzslim ze ked podvedieš niekoho koho miluješ... určite to pochopiš aj ja som sudila ako vy ostatní a čo? som taka ista.... nikdy nehovor nikdy je sväta pravda...
urobim si tehot test, môj priateľ bz chcel dieta, ale ja ešte nie, chcem si byť ista, ale ked budem tak sa budem aj tešiť

jaja

nechcem ťa poučovať, ale aspon kondom by si mala mať u seba... či s priateľom či bez neho (inak chudák chlap)