Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: spodné prádlo

Príspevok v téme: spodné prádlo
lubjatqo

Ajoj, potrebujem pomôcť..Dnes som zodrela jeden pár topánok, len aby som si kúpila spodné prádlo..A div sa svetu nikde nič..Som typ čo nenosí tangá, len boxerky-čipkované..No nikde také nemali a kde aj áno tak S mi boli ako bombarďáky..Lebo S je moja obvyklá veľkosť..Kupujete si niektorá takéto? Ak áno, kde? Na cene nezáleží, rada si doprajem :) Ďakujem

dadah

jasne, na saxane som uz patrala, ale nemali moju velkosť. potrebujem S a su tam L, M. aspon tie, čo mne vyhovovali.

mentolka

a pozerali ste uz na saxana.sk? tam maju celkom pekne kusky aj bavlnene boxerky ako zhana darinka m a stoja okolo 260 sk co nieje az take hrozne.Daju sa objednat,vyzera to naozaj super!

dadah

darinka, myslela som CA v auparku. minuly tyzden som tam splašila jeden celkom schopný kusok, ale neviem, či zodpovedaju tvojim kriteria. Nie su bavlnené-ale v tej dolezitej casty z vnútra ano, sú priesvitné, sedofialovomodre-to je moje videnie,s nejakymi bielymi vzormi, čipka je na okrajoch.možno ich spoznávaš podľa opisu. mam pocit, že to bol posledny kus z najmenšej velkosti-teda pokial je to aj tvoja velkosť. Tangáče ja tiež veru nemusím. Tie boli hitom mozno pat rokov do zadu.

gabika sis

Jej to pradlo od victorie je bozske! Ja tiez tangace nenosim,radsej boxery alebo klasiku,bavlnene.Raz sme boli na chate s partou a kamosky mali vsetky tangace a vecer sa zo mna smiali ze nosim bombardaky ako stara baba.A rano som sa zobudila prva,oni spali nahe,tangace vedla postele a ako som tak kracala okolo vsimla som si ze mali tangace uplne hnusne od vytokov zaschnute take hrube zelene supiny na tom pasiku co ide pomedzi nohy,dalsie tangace zas zlty vytok na sebe no nechutne to bolo az ma naplo.som rada ze ja nosim tie svoje klasiky.

darinka m

dadah ktoru predajnu v CA mas na mysli ja som od CA.A za ten svet si neviem kupit dobre nohavicky,Ja mam totizto citlivu pokozku a potrebujem-1.bavlnene
2. najlepsie biele alebo blede farby,neznasam tmavomodre a pod. 3.nesmu to byt tangace 4.boxerky do pol ritky,nie menej 5.nemali by mat cipku az uplne pomedzi nohy,to mi vadi,iba okraje.Narocna som co? Nechapem ako si niekto moze kupit tangace u cinana za 12.-sk fuj ved je to hnus! Nech mi nikto nehovori ze je to super,ved sa to zarezava do zadku,umelina sa trie o konecnik a vaginu a je to nechutne!

fiona

no ano, pradlo victorias secret je špičkové, už dlho uvažujem že si ho objednam, lebo nič krajšie som ešte nevidela. kupoval už niekto cez internet od nich, kolko vyslo postovne? je to shipping az z USA.

sara13

ahojte, ja som dostala tieto nohavicky od victorie ssecret a su naozaj skvele a velmi pekne, niesu tango ale ani boxerky, nieco medzi ale zakryvaju 3/4 zadku, su naozaj velmi dobre, pekne cipkovane. Len neviem kde sa daju zohnat, dostala som ich ako darcek od priatela. Ja som tiez niekedy nosiloa tanga a zistila som ze krajsie, viac sexi a hlavne zo zdravotneho hladiska su lepsie klasiky alebo boxerky.

dadah

ahoj, ja mam teraz tiež take obdobie, že pátram po spodnom prádle. minulý týždeň som si kúpila nohavicky v CA-nepoznám až tak kvalitu tejto predajne, ale mam s tade zo par kusov podprseniek a teraz už aj gaťky.Dnes som ich vyskúšala, zdajú sa byť fajné. Skus pohladať aj na nete, ja to robím momentálne pravidelne. na tejto stranke som našla krásne nohavičky a ak som to správne pochopila daju sa kupiť po viac kusov za menší peniaz-hoci aj tak nie su najlacnejšie. a ked uz nic viac, aspon na inšpiráciu ti táto adresa poslúži.
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spodné prádlo - Fórum - ZDRAVIE.sk