stalo sa to uz niektorej

::::___:::::

katienka ale ja to mam len teraz tak sice stalo sa mi to este raz minuly rok ze som ich mala take kratke, teraz mam uz len spinenie ale normalne som sa s toho este nespamatala ..a ja ked som bola na vysetretni min. rok tak mi povedala ze vsetko je v pohode ale hlavne ze mam vytoky

katienka

Ja som mavala cysty a mam presne taky problem ako ty. Bolave prsia a kramy dva dva dni silne a potom den nic potom o dva dni len take spinenie...Takti je to kazdy druhy mesiac. Gyn ma poslal na vysetrenie s podozrenim bud nefunkcneho vajecnika(tan kde som mala cysty) alebo zrasty po nich.

bebe1989

aha...no tak možno preto...ja mam tiež take menšie hrčky, ale na bradavkach a nič ma neboli...mala by som ist s tym radsej k doktorovi??

:::::____:::::1

no lebo ja ich mam teraz v takom stave...neviem ci to je tym menzesom..ale mam tam strasne vela cyst tak zeby to ?

bebe1989

pichave bolesti v prsiach???hmmm...je to možne...mala som ich jeden čas take citlive, ale nebolo to nič strasneee...ale to bolo už davno...

::::___::::::1

vies ono sa to lahko hovori a horsie sa to dava do mozgovej casti vies :) a ozaj mala si uz aj niekedy take bolesti v prsiach take pichave ?

bebe1989

no ale ked ti už úplne skončili, tak nezačnu znova na dalši den...myslim si, že sa to stava viacerim ženam...napr. mojej tete sa stalo to, že 2 mesiace nedostala kramy, ale tehotna nebola...bola u gynekologa, že čo sa deje a povedal jej, že je všetko v poriadku, len že nech si poriadne zasexuje, sex približi kramy a to hovorim aj z vlastnej skusenosti z minulosti...