Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to choroba?

Príspevok v téme: Je to choroba?
majolenco

Zdravim vas...

Kedze po novom potrebujem odporucanie na urologa od mojej obvodnej lekarky tak to idem radsej riesit sem, najskor. .)

O co ide? :) Teda neviem ci to je alebo nie je choroba, ci to tak ma byt alebo nie, a tak potrebujem nejake vysvetlenie .. .)

Totiz, mam 19 rokov, o chvilu 20 a od nepamati mam na na penise (inak v tip top stave), teda konkretne na "rafiku" (koniec zaluda, zaciatok samotneho udu, ten prechod, kde sa roluje koza) - na tom ruzovom, take malice bodky ...

Maju bielu farbu, len tak tam su skoro po celom obvode, nie su len v blizkosti uzdicky ... No niekde som cital ze je to "normalne" pre pubertalny vek, ale potrebujem nejake uistenie ...

Este ich mozem popisat, velkost asi 1mm, vystupuju z koze asi 0,5mm, su uplne pevne, nedaju sa "vytlacit" ...

AKO MOZNO TAM BYT MAJU, ja netusiiim :P

vdaka

majolencoo

Jop temu som stihol najst - vyriesene ...

Zevraj chybicka na krase ...

Nj asi hej .) este ze ich nemam vela/su nenapadne .)))

a inak mam pocit ze mam vdaka nim vacsiu citlivost ...

njn ale laserom si to palit nenecham :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to choroba? - Fórum - ZDRAVIE.sk