zniceny vztah

Príspevok v téme: zniceny vztah
toby

po rokoch sa nam rozpadol vztah, partnerovou neverou. teraz chce odo mna urcit pravidla navratu - podla nich sa rozhodne. stale ma strach a pocit hanby z toho, ze to vobec dopustil. na druhej strane, je ako schyzofrenik, lebo raz chce ju a raz mna. neviem, co dalej a ci mu vobec uz budem doverovat. ma niekto podobnu skusenost? prosim poradte

postreh

Mam podobnu skusenost. Len som chlap. Zena tiez este stale po 3 mesiacoch nevie koho vlastne chce. Nechce sa vzdat ani jeho ani mna. So mnou uz je 14 rokov. Tiez sam neviem co mam robit, preto ze ani mna neodmieta a sprava sa ku mne v podstate ok. Len zit s pocitom ze niesom sam, je velmi tazke. Detom nechceme ublizit ani jeden ani druhy. Su to tazke veci, najma, ako pises, ze sam nevie presne co chce. A to je to najhorsie.

zaneya

NEVERA,JE ZLA VEC,TREBA SI URCIT CO ON MA RADA ALE TY [VY],ale myslim ze ked vas ras podvedie tak to spravi viackrat...

sofija

miminka to je pekne ...mas dobreho priatela, a na jeho reakcii vidno ze ta vazne lubi a ten "ulet" bola pre neho naozaj chyba ...drzim vam palce :D

miminka

mila toby ...jeho to moc trpaapilo,on chodil ako bez duse ,a ja stale som nevedela co mu moze byt ,az ked mi povedal ,ze raz to pride ,raz mi to povie ,a musim cim skor ,lebo ho boli srdce ,toby ,ked mi to povedal ,priznal sa zo vsetkym ,ja som sa zbalila ze idem prec ,ked videl ze balim veci hodil ma na postel ,zacal boskavat ,a povedal ,ze s kurvou zit nebude ,ze chce byt somnou, ze skutocne koho miluje som ja ,a prisiel nato az teraz ......no ,,,,ja som ostala,bolo to tazke ,velmi tazke ,zit s tym ,a este aj milovat sa s nim ,plakala som kazdy den ,ked to videl ,objal ma ,vedel ma podrzat ,presiel tyzden ,dva ,tri ,pomaly sa nato zabudalo ,rana ostane ,ale nezabudnes...hlavne ta musi podrzat ,niekto ,a ten niekto by to mal byt on ! vtedy pochopis ze ta naozaj miluje .takze toby vela stastia ...a on caka nato kedy mu odpustis ? alebo? nerozumiem !

blanche

rozhodne by som dokázala odpustiť fyzickú neveru...ale nikdy nie citovú..som ochotná bojovať o lásku..ak viem, že ten človek miluje len mňa..no nikdy nebudem bojovať s nejakou ďalšou ženou, ak ju miluje...s nikým sa nedeľ, nedopusť aby si nedostávala lásky,koľko ti patrí..

toby

aaa, ja viem, ze tak ako pochybil on, mozem aj ja. nikdy nevies, co ta v zivote caka. viem, ze za cely vztah toto bola jeho jedina nevera, problem je vsak v tom, ze to nebola ani tak fyzicka nevera ako citova. myslim, ze aj o to je to horsie.

toby

miminka, konecne pribeh so stastnym koncom. ako dlho trvalo, kym ste sa dali od rozchodu do kopy? ako to vyzeralo zo zaciatku?
kikulka, co si jej vyviedla? nechcem sa pomstit, ale niekedy mam jednoducho pocit, ze by som jej vyskriabala oci.

aaa

toby..ja ti to napisem z pohladu tvojho partnera..zazila som to,ale ja som bola na jeho mieste,moj partner na tvojom..nechcem ho nejako ospravedlnovat alebo co..len podla seba viem,ze sa moze stat,ze milujes jedneho,mas rad druheho..urcite ani prenho to nebolo jednoduche..ale ked sa chce vratit,zrejme si ujasnil koho naozaj lubi a s kym chce byt..nemozem zarucit,ze ta nepodvedie znova..mozno je taka povaha,ale ver mi,ak sa neozaj chce vratit,miluje ta a ak aj ty jeho,budes ho musiet brat takeho aky je..