velka chut na sex

Príspevok v téme: velka chut na sex
charlota

chcem sa tu poradit, napiste mi svoj nazor ako to je u vas s myslienkami na sex, je normalne ked na to ako baba myslim asi kazdu volnu chvilu, ked nemam pracu v robotke, musim si potom pozriet nejake sexi obrazky a potom sa idem urobit na WC, potom som ukludnena..pripominam ze sex mam vzdy ked chcem(samozrejme len s mojim partnerom, a ten ma dokaze uspokojit vzdy a poriadne)napriek tomu uz za par hodin mam zas chut, vzrusuju ma myslienky na sex, pohlady, nechcem sa s tym stale zverovat partnerovi, aby si nemyslel ze mam "bielu pecen" aby sa nepresitil........co mam robit, ako sa zbavit sexi myslienok

del12

Sranda, akí sme rovnakí.
Ja mam 37 a to ostatné tiež.
Tá moja mi povedala , ťe ty na to budeš mysliet aj na smrteľnej posteli:-)

charlota

DEL12
AJ ja mam rokov viac -35- aj sa zamestnavam, poobede chodim do fitka, aj anglinu som nedavno skoncila, okrem toho mam rodinu a 2 deti, vsetko funguje, cas na nudu nieje..no mne staci aj minutka, uz na to myslim

del12

Charlota, mam už dost rokov, vekom to nie je a u mna tiež je to silnejšie ako ked som mal 20....a som dost zamestnaný tak ani nudením sa to nebude...

krisha

mozno je to tym, ze v robote sa prilis nudis a preto stale myslis na sex, skus zmenit pracu alebo si jej zobrat viac, prip. si mysel zamestnavaj niecim inym, zacni chodit na jazyk, do tanecnej....:-):-)

del12

Ja som na tom podobne, neviem tiež co s tym.
Robim si to kazdý den v priemere raz a pri tom mam sex s partnerkou, ale jej stací 2x do tyždna, tak mi to robi aj ona rukou, alebo ja sam, alebo ja pred nou.Často si ho musím spraviť aj 2x za sebou, aby som bol uplne uspokojený.
Asi s tym nič nenarobime:-)