Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľmi veľký kožný problém

Príspevok v téme: Veľmi veľký kožný problém
mirulienka

Dobrý deň,
mám 35 rokov a od roku 2000 sa mi začal na tvári vytvárať výsyp od očných viečok a postupne po celej tvári.Navštívila som už rôznych odborníkov, diagnóza mi nebola presne definovaná, problém zotrváva. Výsyp je niekedy zhoršený, svrbí, je krupicovitý a miestami zapálený. Na slnku sa to zhoršuje, strava to neovplyvňuje, skúšala som, a pri užívaní antibiotík sa to ukľudní, po vysadení antibiotík sa to vráti. Pri chorobe, mávam vysoké teploty(aj cez 39 stupňov C) a vtedy ju mám zlepšenú. Mám preličeného HP, mám nízku hladinu krvných doštičiek, systémové ochorenie zatiaľ nebolo stanovené, ale ani vraj do budúcna vylúčené. Bola by som rada, aby po tak dlhom období sa našlo už riešenie. Vopred ďakujem

lujza

Neviem ti veru poradit, ale poznam jednu SUPER koznu lekarku, ktora si poradi so vsetkym!
Len neviem odkial si, ci by ti to bolo vobec platne, ordinuje vo svidniku, ale je fakt dobra, aj mne velmi pomohla (operovala mi ruku)a tiez to bolo vazne!!!
Drzim prsty!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veľmi veľký kožný problém - Fórum - ZDRAVIE.sk