Matersky prispevok-3rocna almuzna

almuzna

Je to tak ako hovorí Jablonka...lusk a je po vsetkom.Preto platí pycha predchadza pad.Podstata o com tema je ....je o tom aky mate nazor na RP...tak si myslim ,ze tí co chcu diskutovat o pocte a detí a zabezpecení o ne by si mali zalozit temu o tom o com chcu diskutovat.Drzte sa linie a nehadajte sa.

jablonka

hula, nereaguj na take prisevky. nema to zmysel. niektori ludia sa sem chodia chvastat a vyvysovat nad inych, urazat ludi len preto, ze maju iny nazor. staci, ze niekto tam hore urobi "lusk" a ten, co si mysli ze ma vsetko, razom o to pride.....

hula

ijo...tak si užívaj život,a k tejto téme sa vyjadríš potom,keď budeš mať vlastné skúsenosti.Prečo urážaš ďalej,chýba ti niečo?Prajem ti všetko dobré!

sedmikraska

my s priatelom iez cakame na to, aby sme boli zapezpeceni na dobu ked pridu deti. Obaja sme vyrastali v chudobnejsich rodinach a nechceme, aby aj nase deti. Ale nechceme nic extra-len dom a vybavenie, potom uz nie je naco cakat. Rozumni ludia si vzdy nejak poradia

ijoijuoii

Prave preto, ze si sa cely zivot mala na... mala by si byt aspon natolko ambiciozna a nesebecka, aby tvoje decka neboli ako ty, ze cely zivot nemali nic a nic si nemohli dovolit. Ale aka matka taka katka...Naco ta vlastne vasi mali? A teraz to chces iste urobit aj vlastnym detom. Je pravda, ze ti, ktori su z bohatsich rodin sa maju lepsie, lepsie sa zacina, ale odsudzujem ludi, ktori na nic cely zivot nemaju, ale deti narobene akoby mali neviem co:) Moja kamoska to iste, my s muzom mame vsetko, pritom som mladucka a vlastnim dom a este aky, mohli by sme si dovolit aj dvojcata, ale stale cakame, ta kamoska ma vsetko na sekeru, ale decko v bruchu...Naco je to dobre?

hula

ijo....Akože,z čoho posudzuješ?Vieš dobre čítať,ano?,tak si ešte raz poriadne prečítaj,kým začneš urážať.

ms. bombastic

ijoiuuj no ty si uzasna, urcite si mala v zivote vzdy dost penazi, vsak? lebo ja napriklad som v detstve moc toho nemala, studovat na vyske som nemohla, lebo som musela pracovat, a odkedy pracujem zijem od vyplaty k vyplate. a manzel takisto. Keby som cakala s dietatom, kym si nasetrim na trojmilionovy byt tak sa nedockam nikdy.

ijoijuoii

hula, tak ty by si to chcela vyborne poriesit, nemas na deti dost penazi, tak utekat do roboty, alebo decka zavesit na krk mame a svokre...To je typicky slovensky pristup. Ja by som mamke v zivote nedala na krk deti, odchovala svoje tri a uz davno nema 45 rockov. Kolko mas rokov, ze si sa tak ponhlala do tehu a nemas na to prachy????????????