Matersky prispevok-3rocna almuzna

kristofova

To ty si sa uz davno pokakala a nie do gati ale do plienok. Na zdravie nechodim 24 hod. denne ako ty. A mala by si sa prihlasit na kurz osobnostneho vyvoja, pomohlo by ti to. Dobre, vidim ze je najvyssi cas odtialto odist. Maria prajem ti vela mozgovych buniek, ktore sice vekom ubudaju, ajaj! To lutujem ludi v tvojom okoli... A vsetkym vsetko dobre, uprimne... Donevi!

den

Som krestanka, ale nikomu na tomto fore som do debilov nenadavala aj ked som mala uplne iny nazor.

Je to smutne..ano nikto by nemal skakat druhemu po hlave a ho urazat :(

"Kto do teba kamenom, ty doňho chlebom."

Vsetko je tu anonymne niekto napise na niekoho, ten sa urazi a napise este nieco horsie a tak dalej....na co je to dobre?:(

Cloveka to potom skrie a boli

[zruseny12]

radsej toho necham,lebo este si pustis do gati a bude to potom na mna...tak chod pracovat a netukaj do klavesnice...vidim ako podnikas,behas po fore a urazas ludi.p.podnikatelka...to je asi tvoje podnikanie...

kristofova

Mily Kristof, o mna sa ty neboj, keby prisla na mna bieda, mam uspory, zacnem odznova. A zamestnavame vo firme 30 ludi, ktori maju vynikajuce platy, tak ze by sme podnikali na ukor ludi? To snad nie..

[zruseny12]

jasne p.kristofova,mas pravdu ako vzdy...:0))).......vidno,ze ma nepoznas len kecas do vetra....a vies kedy presne v ktorom roku to bolo ked si taka mudra?kedy PC bolo vobec na SK?

kristofova

Ved ked nic ine nevies, len tukat do tej klavesnice, aspon keby si v hlave nemala prazdno :-) Mimochodom ludia pracuju s internetom, resp. s osobnym pocitacom odkedy prislo MS Windows na nas trh, ty si bola mozno vynimka :-)