Matersky prispevok-3rocna almuzna

kristof

A este jedna vec,poznam vela podnikatelov,co ziju na ukor pracov.ludi a potom sa vystatuju ako sa maju oni dobre tak neviem,ci nebudes jedna s nich.Ale poznam aj takych,co na nich prisla po case bieda.Tak si daj pozor,aby si raz nepatrila aj ty k nezamestnanym.

kristofova

Kristof neuveris, ale toto sa mi stalo prvy krat ze som stretla takehoto debila, stretavam kadejakych ludi ale toto bolo terno! Uf, az ma to zamrzelo. Mas pravdu idem dalej robit, takychto ludi budem v buducnosti ignorovat.

[zruseny12]

mila zlata,pilina mas v hlave asi ty,ty ked si este nevedela,ze PC existuje ja som s nim uz davno pracovala....tak sa tu nevystuj...a nemam ti co zavidiet,kord nie takej ako si ty...

kristofova

No jasne som zakomplexovana a zavidim ti tie piliny v hlave. Ja by som chcela mat tiez šuter namiesto mozgu, ved nevedomost je slast :-) Skus aj ty podnikat, da sa to len musis chciet. Urad prace ti da nejake peniazky na zaciatok ak budes mat stastie, potom mozno nebudes taka zavistliva:-)

[zruseny12]

kristofova...to si citala v biblii,ze ako sa mas vyjadrovat...?
a nikomu nezavidim,asi tazko mozem nieco zavidiet,jedine tu tvoju aroganciu...
napisala som aj to,ze chapem dnesnych mladych ludi a, ze to maju tazke mlade rodiny dnesnej dobe a mne sa to uz netika,tak tazko zavistlivy clovek by prial niekomu nieco lepsie,ty sa spamataj...
nepoznas ma...tak si daj pozor o kom co pises,zakomlexovana podnikatelka...

kristofova

A ty tu deklasifikujes ludi na bezdomovcov a ostatnych. Ja si naozaj vazim kazdeho, okrem hlupakov, to ja nedokazem, sorry...