prosiiim poradte mi.....vlasy

Príspevok v téme: prosiiim poradte mi.....vlasy
katulkaaa

Ahojte!mam problem ktory pretrvava uz dlhsie a chcem sa spytat ci tu tiez najdem niekoho s takym problemom.Mam jedno miest na hlave kde si neustale vytrhavam vlasy,nie je to len v nervozite,proste ako vidim ze mi na tom mieste vlasy dorastli,ihned ich trham,uz tam mam asi 2cm pleš.chcem s tym prestat ale nejde to proste.Ma niekto tiez takyto problem?diky

michaela13

Ahoj Katulka, je to zvlastne, ale ja to robim tiez uz roky a zo zaciatku som si nepriznala, ze mam nejaky problem, ale teraz som si vytrhala tak velmi vlasy, ze musim priznat, MAM PROBLEM a neviem ako sa toho zbavit!!! Je to nejaky vnutorny nepokoj!?! Tiez si ohryzam nechty, ale podarilo sa mi na nejaky cas prestat a mala som krasne dlhe nechty, ale potom zase som zacala ohryzat! Neviem ale, ako na tie vlasy!!!

sedma007

no tak to by chcelo psychologa. Je to asi take nieco ako obhryzanie nechtov alebo pukanie kosti. O tomto som este nepocula. Chce to asi nejaku fintu, ako sa od toho odputat, ked sa ti zachce trhat vlasy, tak si radsej kusni do prsta alebo cojaviem co, skus navstivit psychologa, co ti poradi.