Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oreganovy olej

RNG

Pozri cez Google.sk pod rng, chlamidia.
Ale definitivne budes potrebovat NAC, serrapeptazu, extrakt z olivovych listov,. pripadne extrakty ako samento, burbur, coumanda a banderol. Vsetky tieto maju ucinok na rozne formy vnutrobunecnych parazitov, vcitane chlamidii a borelioz, tiez roznych mykoplaziem a L-foriem.
Priprav sa na dlhy boj!
Inac chlamidia pneumoniae znizuje imunitu a napadnu ta aj rozne ine choroby, ktore by telo inac vedelo zvladnut.

Simona1234

Dobry den, RNG, velmi pekne by som Vas chcela poprosit o radu.
Boli mi zistene plucne chlamydie, vysoke hodnoty, trapi ma drazdivy kasel uz 2. mesiac. Citala som tu Vase rady, len uz v nich mam trochu chaos. Bola by som Vam vdacna, ak by ste mi poslali na mail phoebee@post.sk ake prirodne pripravky by som mala uzivat, pokial mozno aj konkretnu znacku a davkovanie, dokazem si to objednat aj zo zahranicia. Vopred dakujem.

enrich

Na spomínanej stránke Swansonvitamins.com je veľmi vysoké poštovné okolo 23 dolárov.
Objednávam z hoogle.sk extract z olivových listov ale v kvapkách. Oreganový olej značky NOW je dosť silný a za výbornú cenu. Ako by sa mal užívať ako prevencia keď obsahuje 75% oreganového oleja?

RNG

Reklamu maju vybornu, az prehnanu, ale obsah a navody na pouzitie su slabe.
Davka ucinnej latky , carvacrolu, z oreganoveho oleja totiz musi byt
3 x 200 mg na vyhubenie candidy.Tolko mas v 3 x 2 kapsuliach, enterickych, takze nepalia, oreganoveho oleja firmy NOW.
Tak isto maju slaby pordukt na extrakt z olivovych listov, ten ich NOW ma 6% oleuropeinu v 500 miligramovych kapsuliach tj jedna kapsula ma len 30 mg oleuropeinu.
Intenzivna davka je 3 x 300 mg oleuropeinu, dlhodoba udrzobna 2 x 150 mg oleuropeinu.
Na to by som radi objednat silny vyrobok zo Swansonvitamins.com, kde je v jednej kapsuli zarucene 150 mg oleuropeinu.

allai

Tiež tam nakupujem. Ten lacnejší je silnejší ako z tých drahších. Mám ich odskúšené.
Čo mám teraz veľmi dobrú skúsenosť s oreganovým olejom. Všetci okolo nás trpeli akousi črevnou vyrózou, no ja a deti, ktoré ho užívame NIČ. Je to super.

bc.iva

Arganovy olej musi byt husty,zlty,ja s nim v salone robim masaz tvare krku a dekoltu,je krasne vstrebatelny,100ml stoji 45 euro...ak mate zaujem rada vam poskytnem kontakt....0911987564

RNG

Uroval manosa akut hovori , ze ma 750 mg na tabletku D-manozy. Takze dospela davka, 3 gramy kazde 3 hodiny znamena 4 tabletky kazde 3 hodiny, a nie to co vyrobca hovori. "urcena davka sa nesmie prekrocit", hahaha. Ved sa jedna len o druh cukru, preco by sa nemohla prekrocit?
Osobne davamprednost cistemu prasku D-mannose,ber tabletovacich pridavkov(e-cka) ako ma napr Now Foods, kde mas napr 85 gramove (3 ozs) balenie predavane pod 21 dolarov, cez Iherb.
Tie pridane PAC to trochu komplikuje, lebo neviem kolko PAC clovek za den znesie. Ja som nikdy nezobral viac ako 2 x 300 mg.
Inac ucinna latka brusniciach nie je antioxidant Proantocyanidin ako pise firma Valosun, ale antimikrobialny berberine.
V davkach 3 x 1000 mg je berberine velmi ucinny na crevne aj urinarne nakazy.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oreganovy olej - Fórum - ZDRAVIE.sk