Oreganovy olej

RNG

Ucinna davka carvacrolu z oreganoveho oleja na dospelu vahu je 3 x 200 mg. Toljko do seba nedostanes v tekutej forme. Naviac fen spomenuty "oreganovy" olej ma 30 % oreganoveho oleja, a tych 30% je 80% carvacrol, tj v jednej kvapke(asi 40 mg, je 0.3 x 0.8 x 40 mg = 9.6 mg carvacrolu, teda ziadny zazrak. Mozno to staci na potlacenie niecoho v ustach a hrdle, ale rozhdne to nie je dost na cele telo, toboz na to, aby sa to krvou dostalo do sliznic a vylucilo s hlienmi do dutin.
Aj na mocove cesty treba toho carvacrolu ovela viac.
Tak isto citricidalu. Alebo Berberinu, kde davka je 2 x 1 gram minimum.
Este najlepsie pre deti je nie znicit ten streptokok, ale ho vymit cujrom, D-manosou, ktory ti iste neodmietne vypit. Dospela davka je 2 gramy kazde 3 hodiny, najmenej 3 dni.
Najskor sa k nej dostanes ako vyrobok firmy Uroval manosa, len ich odporucene davky su zalostne nizke. Ale zase maju tam pridane aj propolis, co je velmi dobry imunitny produkt.

jennyk

RNG prosim este toto je ten povodny citricidal, ci uz ten novy?

www.regeneracetabor.cz

Neda sa mi najst ten odhlienovac ACC/NACC? prosim kde by som ho mohla najst? DAKUJEM

jennyk

pre RNG Dakujem velmi pekne za odpoved.
Myslite, ze koloidne striebro, ktore jej kvapkam 2x denne do nosa nepomoze? 2x denne davam 5ml koloidneho striebra na uzivanie (udajne znici streptokoka, ktoreho ma aj v mocovych cestach). To jej davam rano a vecer pol hodinku pred jedlom.
Nasla som oreganovy olej fin candimis od firmy Finclub - obsahuje 30% oregan.oleja, 70% olivoveho oleja a vlastne 80%Carvacrolu. Doktorka u ktorej sme boli povedala, ze ten oreg.olej znici mykoplazmy a parazity. Myslim si, ze kebyze objednam oreg. olej a kvapnem jednu kvapku na lyzicku a zriedim to s nejakym dzusom, tak to vypije, ale myslite, ze takyto olej pomoze rovnako ako to Oregano Star od Starlife (aj ked tam neuvadzaju kolko obsahuje toho Carvacrolu). Alebo neviete mi poradit nejaky ucinny oreg.olej, ktory mozu aj deti? Tobolku mi neprehltne v ziadnom pripade, ale takto na lyzicke by to mozno zvladla.

Na creva jej davam Inubitabs - 1 tableta obsahuje inulin z korena cakanky 1150mg. To davam 2x denne pol tablety - rano a vecer po jedle. Okrem toho na creva davam aj probiotika bifoval - obsahuju lactobacillus rhamnosus, bifidobacterium bifidum, bifidobacterium bifidum infantis. Myslite si, ze to nie je dostacujuce? Dakujem velmi pekne za vas cas. U nas zacali problemy ako zacala chodit od septembra do skolky, kazdu chvilu je chora, takze do skolky skoro vobec nechodi...

RNG

S mqalymi detmi a silnymi koreninami ako oregano je problem. Ci uz su v tobolkach, ci v tekutom stave, do nej to asi nedostanes.
Ustne brane atb nepomozu na nakazy v prinosnych dutinach, lebo sa tam jednoducho nedostanu. A aj tak vacsina z tych nakaz zije z hlienov, tj su to kvasne a hnilobne infekcie, nie bakterialne, tj atb su aj tak na ne nie ucinne.Dieta ti moze vypit napr odmask0vac/odhlienovac, roztok NAC/ACC, co servirujem aj mojej vnucke ako "citronovu vodu" osladene medom.
Na infekcie v nose pozri cez google.sk pod rng infekcie.
Na mykoplazmu je ucinny oleuropein z exttraktu z olivovych listov, dospela davka je 3 x 300 mg oleuropeinu, na dieta to treba prepocitat, ale kedze je dost horky, neviem, ako ho don dostanes.
Na candidu v crevach treba brat velmi vela mikrovlaknin, mozna psylium don nedostanes, ale inulin a arabinogalaktan su vyborne rozpustne, takze to nezbada vo vode, a samozrejme potrebuje dostat probiotika, lebo atb mu ich znicili v crevach a aj tak mykozy a kvasne infekcie treba z criev vytlacit, tj nasadu probiotik treba podporuit a rozmnozit mnohotisickrat, aby osidlila creva a produkovala hropmady obrwannych latok a zivin, viac nez je nase samotne telo schopne.
Momentalny problem s kva[pkami do nosa na znicenie nosnych infekcii je, ze povodne ucinne GSE zmenil vyrobca pred par mesiacmi na prakticky malo ucinne. Lebo nahradil povodny ucinny citricidal s neaktivovanym vytazkom z grapefruitovych semienok.
Takze mozno najdes este povodny citricidal TM niekde, mozno ho este ma Centrum Regenerace?

jennyk

RNG prosim Vas este poskytujete rady? Chcela by som vas poprosit aky oreganovy olej mozem davat mojej trojtocnej dcere. Boli sme na biorezonancii, prisli jej na mykoplazmu, streptokoka v nose, mykoplazmu ma v dutinach aj na plucach (brali sme 3 tyzdne ATB od Mudr. ale neznicili to). V crevach ma parazity, plesne. Odporucila nam Dr. Koloidne striebro do nosa, koloidne striebro na uzivanie a od firmy Starlife OreganoSTar. Lenze moja mala odmieta prehltnut tobolku, rozhryzla ju a hned vyplula, palil ju jazyk, snazila som sa rozrezat ju a dat ju vo vode, ale udajne sa moze podavat len v ampulkach, lebo by jej mohla poskodit sliznicu. Citala som o oreganovom oleji z finclubu, myslite, ze by som jej ho mohla davat?

RNG

Oreganovy olej je silna korenina, koncentrovany pali ako ohen. Rozhodne ho treba velmi riedit. Preto najlepsia forma su entericke kapsule, ako napr produkt firmy NOW, ktory obsahuje v 180 mg kapsuliach az 100 mg ucinnej latky, carvacrolu.
Davka pre dospeleho je 3 x 200 mg carvacrolu.
Johana, tracheus, napisal som vam

tracheus

RNG

ked si chcem preliecit tym olejom mandle tak ako to davkovat? rozriedit vo vode, alebo rovno nakvapkat pod jazyk(tak je pisane pri jednom produkte na iherb)?

johana

RNG prosim ta, hladam tie iste kapsule co vera36, mohol by si ma nasmerovat na konkretny vyrobok? neviem ktoe z iherbu si mam objednat..
dakujem velmi pekne :)