Oreganovy olej

RNG

Spravna klinicky ucinna davka oreganoveho oleja je taka, co ti da minimum 3x100 mg carvacrolu. Lebo to je jedina naozaj ucinna latka v oreganovom oleji. Najlepsie je ho davat vo forme enterickych kapsul, ako ma napr firma NOW, ktora ma v jednej kapsule(enterickej) so 180 mg oreganoveho oleja 100 mg carvacrolu zarucene.

bakinko

Dobrý den,kde by som zohnala oreganový olej?
som strašne zahlienená a už som vyskúšala všelijaké lieky a nič mi nezaberá,som zúfalá,mám z toho depresie,čo mi odporučujete?ďakujem za radu.

Martina zaju

Ja som si kúpila oregánový olej v kapsulkách na mimibazare za 12 €, užívala som ho a používala olejček z neho aj na nechty, pomohlo mi to na plesen na palci,ktorej som sa nemohla zbavit pol roka.

biba2

Vo finclube, normálne stránka www.finclub .... sk - aby to nezmizlo. Ja som si objednávla aj telefonicky, za 2 dni ho máš doma, stojí ca. 25euro.

Help

kmotra- sa ti nechce do auparku pozriet???
Som ti uz v inej teme pisal,ze v bio obchode maju aj kokosak a urcite budu mat aj ten.

VM

RNG, môžeš, prosím, uviesť internetovú adresu, kde predávaš oregánový olej? Ďakujem krásne. Nejako som ju nenašla.
Ešte raz vďaka.