viem, že to sem nepatrí, ale..

Príspevok v téme: viem, že to sem nepatrí, ale..
macka28

ja som úplne zúfalá. Už som písala o zápaloch a výtokoch, ktoré ma trápia po chlamýdiách. Lenže ja to asi stále mám, aj s bolesťami, napriek liekom. Už som z toho úplne vyčerpaná, už som zmenila aj gynekológa a nič. Začínam prežívať nechuť k svojmu partnerovi, že nešiel na nejaké testy, aj zlosť na samú seba, že som ho na žiadne neposlala a bola som naivná. Čo mám s tým robiť, prešli ste niekto takýmto zúfalstvom.
6-tka, ak čítaš, mávaš tiež takéto psychické stavy?

aaaa

Ahoj, ja momentálne zažívam skoro to isté, iba plačem a vobec sa neviem z toho dostať. Zistili mi jedno ochorenie, z ktorého mám bolesti čo partner vobec nechápe, ale najhoršie bolo to že potreboval pohlavný styk, ja som ho chcela tiež ale nedalo sa pretože som mala pri tom bolesti ktoré trvali potom aj celá noc alebo celí den a neboli slabé, on si myslel že sa vyhováram, nakoniec som zistili že problém je asi v nom, ale už je neskoro, pretože mi chvílu potrvá kým sa dostanem stýh mojích depiek menejcennsti, začala som čitať knihy aby som sa čitať knihy na pozit.myslenie aby som sa aspon trochu upokojila, no stále som nervozna aj na neho ze mi nepomohol a na seba ze som neschopná koli mojim zdravotným probemom.