Bezplatna pravna pomoc

Harry821

Dobry den Potreboval by som pravne poradit
ide oto ze minuli rok pocas MS vo Futbale na internete bezala sutaz kde sa dalo vyhrat vecne ceny takze som sa musel zaregistrovat a musel som uviest meno priezvisko datum narodenia bydlisko proste vsetky udaje a ked som chcel pokracovat v sutazi tak ma stranka vyzvala aby som klikol na policko ze suhlasim s podmienkami a tak som klikol a tento rok mi dosiel sek na zaplatenie 95€
ale nikde nebolo pisane ze je to spoplatnene a ked je to sutaz tak by sa zato nemalo platit a ak aj ano tak mali nato upozornit a chcem sa spytat ci mam takyto sek zaplatit lebo citim sa byt podvedeny a dokonca firma ktora to odomna ma je online invest group ltd seychells sidlom niekde na seyšelskich ostrovoch a vymaha to odomna BIB Service sidlom Cabajska 10 Nitra
lenze som tam niekolko krat telefonoval tak nikto mi to nedvihal a su to nejaky podvodnici lebo na internete som cital ze vela ludi sa stazovalo nanich ze bolo oklamany a
tak neviem co mam robit
lebo zmluva neexistuje a ani niesom nikde podpisany mam zaplatit tento sek alebo ho mam povazovat za bezpredmetny
Dakujem vam za vašu skoru Odpoved

sofia2009

Dobrý deň. ja by som sa chcela spýtať či sa dá súdnou cestou žiadat o zrušenie spoludlžníctva. moj manžel išiel ručit bratovi a teraz brat neplatí ale pritom si velmi dobre zarobí. Niekto mi hovoril že už sa s takým niečim stretol len nieje si istý či za rovnakých podmienok. mám strach aby nám neprišiel exekútor lebo mi máme svoje požičky ktoré poctivo splácame ale toto by sme už nezvládli. ja som na materskej máme 2 deti. Neviem čo mám robiť. Nevie mi niekto poradiť???? Prosím!!!!!!

tibinkoBA

Mna by len zaujmalo,bol my zabaveny počitač štatnou policiou.a zaujmalo by ma kolko môžu mat môj počitač.

tibinkoBA

Mna by len zaujmalo,bol my zabaveny počitač štatnou policiou.a zaujmalo by ma kolko môžu mat môj počitač.

iq

Prosím o pomoc ludí ktorí sa rozumia ..Súd zveril oboch synov do opatery otca ale syn hral hokej 8rokov a chcel ho dohrať aj 9rok ale nezvládal dochádzať do druhého mesta a tak prišiel za mnou že či by nemohol ten rok byt u mňa .tak bol cca 10mesiacov u mňa ale ex preplo a podal na mňa exekučné odobratie vodičského preukazu pretože aj ked sme sa s ex dohodli že on bude mať staršieho syna a ja mladšieho tak on si nárokuje výživné na obe deti za ten rok.Mladší syn navštevoval u mňa aj 9ročník základnej školy aj hok.klub a mne teraz prišlo zaplatiť cca 2000eur exekúciu pretože tam je 820eur len exekútor a výživné za rok na obe deti.Boli sme na súde lebo som to chcela mať podložené súdom a chcela som si dať zveriť ml.syna do opatery ale vzhladom na to že syn sa vráti po roku k otcovi pretože si podal na strednú v jeho meste tak sudkyňa pozastavila pojednávanie pretože on by si musel požiadať jeho zverenie naspeť.Takže jemu vyšla v ústrety a mne tým uškodila a teraz som v dobrých srač....Poradte nakoho sa obrátiť..môžte aj mailom je tam zapísaný.Dakujem

adriana

Pozri si na internete stránku www.legalaid.sk , je to Centrum právnej pomoci, máš tam aj adresy a úradné hodiny..musíš ale splniť podmienku preukázania, že si v hmotnej núdzi.Robia konzultácie alebo aj vezmú tvoj prípad a zastupujú na súde. Držím palce!

1zuzana2

Bezplatna pravna pomoc, je v kazdom vacsom meste. staci len hodiet do gogla. Ja uz s tym mam tiez svoje skusenosti, len musis splnat niektore ich poziadavky aby ta uz oni bezplatne zastupovali.

tatianuska

no suzis na socialke mas narok na bezplatne poradenstvo a pri sude budu mat tvoje deti porucnika,ten ich bude bezplatne zastupovat

suzis

..ked mi pride predvolanie na pojednavanie, tam by myslim molo byt, ze v pripade potreby, alebo mojej ziadosti mi bude prideleny pravny zastupca...neviem ako to je..by som vyuzila tu moznost

kiara55

krajske sudy robia myslim 2 krat do tyzdna poradne. ja som to raz vyuzila ale bolo tam treba sa dopredu zapisat, lebo je tam poradovnik. Ale to bolo rped 3 rokmi. Ak si v krajskom meste chod sa tam na fratnicu opytat a povedia ti co a ako.
Potom som skusala aj na okresnom sude, ale to boli len taki cerstvi absolventi - ti prd vedeli, menej nez ja. Ale netvrdim, ze niekde to je ine. To bolo v Ziline. dajte hlavy dokopy a ak to moze pomost rodina - obrat sa na nich o fin. pomoc. skor nez hovoris, ze nemas penaize na pravnika, chod sa niekde opytat do nejakej kancelarie , co to asi stoji a opytaj sa hocikde na sude, ci neexistuje pravne zastupovanie zadarmo.