Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi suche ruky - praska mi koza do krvi

Príspevok v téme: Velmi suche ruky - praska mi koza do krvi
zuziiik

ahojte ludkovia.prosiiiim vie mi niekto poradit nejaky recept..to je jedno ci nejaky domaci krem, alebo z obchodu..alebo vitaminy...nieco co naozaj zabera:( mam kazdy rok problem s pokozkou na rukach,staci ze je trosicku chladno, napr aj ako je v tychto dnoch,a hned mi koza hrubne a doslova praska do krvi pri zovreti ruky, alebo inom pohybe. stipe ma to, boli to,nemozem robit s rukami skoro nic.ma niekto takyto problem? ako sa to da liecit? uz som bola pred par rokmi aj u koznej, ale kazdy rok je to iste. dakujem za pomoc.

rado81

podelim sa aj ja so svojou skusenostou. Hram roky na gitare a zacala mi praskat koza na koncom ukazovakov a tiez na palcoch. obe ruky. najdolezitejsie prsty ruky a ja som ich mal suche a popraskane. tak som isiel ku koznej. ta mi predpisala kerasal a belisilac, problem odisiel po tyzdni, no potom sa vratil vo vacsej intezite. tak som to mastil indulonou, vazelinou a kadecim a nic nepomohlo. tak som isiel ku inej koznej a ta mi dala kortikoid mastny detsky advantan. pomohlo to a popri tom si to mastim Flexitolom (na päty - 5 €) , kerasalom (3 €) a co mam po ruke. skratka chcem mat premastene ruky a menej si ich umyvam mydlom, ked netreba, neumyjem. casom odisli praskliny a zlte ostrovceky uplne a mam pokoj, ale nezanedbavam to. uvidime, ci nebude problem, ked doberiem ten kortikoid.

LenkaLeni

Ahoj, riešim teraz to isté, veľmi dobre spracované informácie má stránka pravdyoatopii.sk, mne to pomohlo. Drž sa! Je to o nervy, ale zvládneš to.

AnnaPa

Ja mam velmi dobru skusenost s mastou Erevit Sensitive. Mala som rovnaký problema ako ty a hlavne v zimných mesiacoch a aj teraz, keď je takéto divne počasie, raz teplejsie a potom zase neprijemne chladno. Skus, mozno pomoze

ANGEL-DEMON

ja odporucam tuto vazelínu... z DM... mam atopicku dermatitidu,..
teraz navyse pracujem vo vyrobe kde mi strasne trpia ruky, ze mam suche... a toto pomáha..

Ma23

Mne pomohol vitamín C. Jednak jeho pravidelná konzumácia a tiež jeho aplikácia priamo na ruky. Aplikácia na ruky je rýchle riešenie, ale správnejšie je zvýšiť príjem vitamínu C tak, aby ho bolo dostatok v celom tele aj na rukách.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.