Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Palenie zahy

Príspevok v téme: Palenie zahy
kitti

Mozno pre vela ludi je to normalny problem,ale ja som sa s tym stretla teraz. V noci som sa zobudila,tak ma tlacilo v hrudniku,ze som si myslela,ze to srdiecko. Viete mi poradit,co jete vy,ktory mate tento problem.Cim dalej,tym castejsie sa mi to vracia. Uz aj pit a aj jest sa bojim,ze sa mi to vrati.Taka zvlastna bolest,ten tlak v hrudniku....

kitti

Dakujem Vam za rady. Je to dost "hlupa choroba". Ja som mala jedenie ako hobby,velmy rada jem a aj sladkosti. Takze to budem mat tazke. Ale co som prezivala v noci,to by som nechcela este raz...

sedmikraska

ja na to pouzivam magneziove mlieko- ucinkuje snad do minuty a v kabelke mam vzdy ANACID- predava sa v lekarni po asi 12 sackov za 30korun

kosa

RNG,

stare(hlupe) zvyky a tradicije odumieraju tazko, aj vdaka ''pomoci''tzv lekarov..,ktori sa vlasne prizivuju na nevedze nasich napolovzdelancov.....

gregor

Keď ma páli žáha pijem prírodnu liečivú alkalickú vodu Bílinsku kyselku (trochu slanej chuti) a to jedným alebo dvoma dúškami /asi tak 1.dcl alebo štamperlíkom Zaječickej horkej. Tieto vody mi pomahajú pri travení.Zakúpiť sa dajú v lekárni alebo v potavinach. S pozdravom Gregor.

zuzu1

Kitti, mne sa ten problem zacal asi v januari. Predtym som tiez sem tam mala palenie zahy, ale v januari to bolo ine. Pocitovala som akoby tlak za hrudnou kostou, akoby tam bola hrcka. Bolo to strasne neprijemne. Bala som sa uz aj jest a pit, lebo sa to zhorsovala. Pobehala som po vysetreniach a zistilo sa , ze je to palenie zahy. Od vtedy uz presli skoro tri mesiace. Beriem zatial lieky Ganaton a Omep, zlepsilo sa mi to znacne, ale musim strasne davat pozor co jem. Zhorsuje sa mi to znacne po cokolade-tmavej, vine, cerstvom pecive a chlebe, citrusovych plodoch, aj dzusov, kolacoch. Ale da sa tomu predist, pretoze som pomaly ale iste zistila, co mi skodi. Tie lieky mam brat este mesiac a potom ich vysadit. Nechcem brat natrvalo ziadne lieky, ved mam este len dvadsatsest. Myslim , ze sa to da upravenim stravy dat trocha do poriadku.

RNG

Znova trpezlivo opakujem, palenie zahy pochadza z toho, ked sa zaludocne kyseliny dostanu do pazeraku. A to sa moze stat len vtedy, ked sa uzaver medzi zaludkom a pazerakom neuzavrie kompletne, ale zostane pootvoreny alebo sa v dosledku kvasenia vytvoria kvasne plyny a peny, ktore ten uzaver prinutia otvorit.
Kvasenie v zaludku moze nastat LEN PRI NEDOSTATKU KYSELIN, lebo dostatok kyselin zastavi kvasne procesy. Takze PALA JE Z NEDOSTATKU KYSELIN, NIE PREBYTKU, AKO TO HOVOTIA LEKARI ,cest vynimkam.
A odstranuje sa branim zdroja extra kyselin, napr Betain HCl s kazdym jedlom.

laraa_

joo.. to som mala aj ja. a k tomu mi bolo aj zle. mala som privela kyselin a stiav, uzivala som helicid a preslo to. chod s tym na gastro.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Palenie zahy - Fórum - ZDRAVIE.sk