Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mi je???

Príspevok v téme: co mi je???
neviem...

ahoj... dnes doobeda som mala bolesti v podbrusku ako keby som mala dostat menstruaciu. vlastne to neboli az take bolesti, skor len take to neprijemne "steklenie" ale zasa to az tak velmi nebolelo. skoro vobec. slo len o ten neprijemny pocit... a poobede som mala spinave nohavicky, nebola to krv, skor len nieco ako keby to bol tmavy vytok, len take tmave skvrny... a teraz citim akoby palenie.... nemala som zaiden nechraneny styk, ani nic podobne. dodrzujem hygienu aj vsetko.... k doktorovi moc nechcem, este sm nikdy nebola a bojim sa.... co mi moze byt? je to zapal alebo nieco vaznejsie? co sa stane ak nepojdem k lekarovi... nedavno som aj zmenila mydlo na intimne partie, moze to byt aj tym? akoze podrazdenie alebo nieco take? prosim poradte. dakujem

maruska21

dobry den,
uz asi tyzden mam bolesti brucha presnejsie v olasti slabiny alebo vajecnika (striedavo)na lavej strane.Spociatku som pocitovala len mierny tlak,mala som pocit akoby som tam mala bublinu.. na treti den som sa rano nevedela postavit ale potom to trochu preslo. odvtedy citim ten tlak stale a niekedy ma to tak zaboli ze sa vobec nemozem pohnut ani nadychnut(prirovnala by som to menstruacnemu krcu ale trosicku ine vystreluje mi to do stehna a niekedy citim tlak v lavom boku z chrbtovej strany a niekedy bolest od spominaneho miesta napriec celym podbruskom. neviem ci je to nahoda a ci to s tym moze mat nieco spolocne ale mam pocit ze je to horsie po jedle tak pol hodky, hodka... co sa tyka vyprazdnovania niekedy ma to boli na tom mieste a nie vzdy ked zakaslem.najviac ma to chyta v sede, ulavovu polohu hladam v stoji alebo s nohou v sede ohnutou na bok.bola som na pohotovosti ale tam mi len zobrali krv a moc,prehmatali mi brucho a povedali mi ze som zdrava... som v anglicku a chcela by som sa skor dozvediet co asi so mnou je a az potom sa rozhodnut ci letiet domov alebo ist k tymto kaniobalom a presvedcit ich ze zdrava nie som. len tak mimochodom uz asi 2 roky mam recidivujuce cystitidy na ktore mi uz 5ty krat predpisali ten isty liek (nitrofurantoin 50mg) ak by to malo s tym suvis...??? dakujem za pomoc

wexenka

aahojte.mam jeden vazny problem.uz dlhsie ma trapia vytoky.:( ja neviema ko by som ich nazvala,ale je to take biele.hm hned som si vsimla,ze ked dam do nej prst,nahmatam tam nieco ako hrcu.proste nieco,co zabranuje dnu.co to je?:( nemala som este sex a welmi sa bojim.prosim poradte co s tym?

borovica

neviem...
vyskúšaj piť čaj Afroditin čaj zdravia. Je to čaj s čistiacim a dezinfekčným účinkom, uvoľňujúcim kŕče. Dostať ho kúpiť v lekárni. Je skutočne veľmi dobrý na podobné problémy.

gugacik3

ahojte..potrebovala by som poradit, od vcera ma pri cikani strasne páli vsetko vo vnútri,ako keby ma niekto rezal...nevie niekto co to moze byt? musim ist k doktorovi?

neviem...

machulka mala si pravdu, zacala mi akosi skor menstruacia.... cakala som ju az o tyzden.... ale aj tak je aka si cudna a citim sa dost blbo

machulka006

neviem... tak potom by to mohlo byť nejaké prechladnutie ženského pohl. ústrojenstva...ale naozaj to neviem posúdiť, myslím, že bude rozumnejšie zájsť za gynekológom. netreba sa báť...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co mi je??? - Fórum - ZDRAVIE.sk