co mi je???

Príspevok v téme: co mi je???
neviem...

ahoj... dnes doobeda som mala bolesti v podbrusku ako keby som mala dostat menstruaciu. vlastne to neboli az take bolesti, skor len take to neprijemne "steklenie" ale zasa to az tak velmi nebolelo. skoro vobec. slo len o ten neprijemny pocit... a poobede som mala spinave nohavicky, nebola to krv, skor len nieco ako keby to bol tmavy vytok, len take tmave skvrny... a teraz citim akoby palenie.... nemala som zaiden nechraneny styk, ani nic podobne. dodrzujem hygienu aj vsetko.... k doktorovi moc nechcem, este sm nikdy nebola a bojim sa.... co mi moze byt? je to zapal alebo nieco vaznejsie? co sa stane ak nepojdem k lekarovi... nedavno som aj zmenila mydlo na intimne partie, moze to byt aj tym? akoze podrazdenie alebo nieco take? prosim poradte. dakujem

neviem...

nie machulka neberiem antikoncepciu. som este panna a nebrala som v poslednej dobe ani antibiotika ani nic a menstruacia mi ma zacat az buduci tyzden... moze to byt vazne?

simona

mam problem uz davno.pocitujem svrbenie a mam vytok.mam len 14 a bojim sa,ze pri gynekologickej prehliadke by pozadovali rodicovsku ucast.mala som nepriamy nechraneny poh. styk a bojim sa ako by nato zareagovala moja mama.prosim vas odporucte mi nejake tabletky alebo nieco,co by to mohlo vratit spat tak ako to bolo.prosim vas som uz zufala a neviem,co mam robit:(