Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MANZELSKY TROJUHOLNIK

Príspevok v téme: MANZELSKY TROJUHOLNIK
žužumix

Baby co by ste robili keby, ste boli vydata uz peknych par rokov,zazrata v stereotype domacnosti....a prisiel vam do cesty muz, obaja by ste sa sialene zamilovali,vela pre seba dlhe roky urobili, zazili s nim tolko co s manzelom za tie roky ani z casti.Pritom vsetkom sa milenec rozviedol, cakajuc na vas....kedze vas muz si davno vsimol ze medzi nami iskri, ale aj ze si rozumiete slovne..dovolil jej ho ako milenca,robili to spolu , aj osobitne,vsade myslim dovolenky v trojke...az sa toho presitila,mozno ina by jej zavidela tie zazitky, na nu to bolo uz moc,nevladala..kedze to nebolo len o sexe, lasku si vyzadovali obaja aj porozumenie... chcela skoncit, no chlapom aj tomu jej sa to pacilo....ona to zrusila, chce sa rozviest, kedze pri pohlade na muza jej to vsetko pride na um, v hadkach uz boli vykrikovacky rozne.....a milenec, tomu velmi chyba,caka ze sa rozvedie a bude s nim....co vy na to?

moniqa87

a teda co z toho vsetkeho co si napisala je pravda a co tvoja domyslava fantazia...??? ten tvoj "skoro" milenec je uz rozvedeny?

žužumix

gerstik
ty mas asi velmi chabu fantaziu..vies kolko pribehov si tu navymyslam, ved o co ide..aky dovod sa mam tu pred vami hambit a klamat
nevies snivat..a ak aj ano nemas predstavivost a fantaziu....ty nesnivas o sexi prihodach,...

gerstík

žužumix neklam. pochybujem, že o tom uvažuješ... je to veľmi podrobne opísané. suhlasim s utopia a amobroz.

žužumix

ved sa mi to ani nestalo, len o tom uvazujem a viem ze pri mojom muzovi by som to docielila.....no bojim sa ze by skoncilo tak ako som opisala...ked ten moj znamy je taky sexi...idem sa zblaznit ked sa na mna pozrie, a vysiela mi signaly....steklive
Vam sa to este nestalo??? Nemyslite pri sexe na ineho...a pritom viete ze by sa to mohlo stat,ze je to realne....

utopia

ze si sa zamilovala do milenca viem pochopiť,ale tie dovolenky a milovanie v trojke už nie. Ak si toto dovolila,tak potom neľubiš ani jedného ani druhého,lebo ak by si toho milenca naozaj milovala,nespala by si aj so svojim mužom.A že obaja to tolerovali,to je divne,aj manžel,aj milenec ťa chcú len na sex,žiadny chlap ktorý skutočne miluje svoju partnarku sa neuspokojí s vedomím,že ona spáva aj s iným. Načo sa ti rozváczať,však milenca nemiluješ,a ked je ti s nim dobre len v sexe,to ho možeš mať aj teraz,ak ti to tvoj čudný manžel povolil.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MANZELSKY TROJUHOLNIK - Fórum - ZDRAVIE.sk