ASLO

Príspevok v téme: ASLO
slovacik

Dobrý deň, syn má už vyše 2 rokov zvýšene ASLO stále bolo okolo 750-800 po užívaní striebornej vody kloktáni a striekaní do hrdla a užívaní homeopatik streptococoline kleslo po 2 mesiacoch zo 710 na 590. Je to dostatočný pokles alebo zanedbateľný keď hranica je horná hranica je 200. Oplatí sa to ešte liečiť alebo dať vybrať mandle?

slovacik

Pre RNG dobrý deň, buťe tak dobrý a napíšte mi čo by mal na to aslo užívať 16 ročný syn z ponuky a ako dlho.
Ďakujem

RNG

GSE(produkt firmy NutriBiotics) je 33% citricidal.
Citricidal je patentovany(USA) upraveny vytazok zo semien grapefruitu, velmi ucinny antimikrobialny prostriedok. Predava sa ako potravinovy doplnok.
Slabsi podobny produkt je na trhu pod menom citrovital(vyrobene v Cechach)

RNG

Slovacik, moje obchody posielaju aj postou na dobierku. Klikni na reklamu Google vedla, zavolaj si Lucenecky obchod, tam vybavuju postove objednavky. Co nevidis na zozname, pytaj od predavaciek. Ochotne ti pomozu.

slovacik

ešte pre rng a máte pobočku niekde v okolý Humenného resp. nejaká lekáreň ? A na tie autoimun. čo brať?

RNG

ludioq, vy mate konsku trpezlivost. Spravne vybraty prostredok by mal vynicit streptokoky za 2-3 tyzdne!
Jedine nakazy, na ktore sme zatial "kratky" su tie "latentne" alebo ako ich ja nazyvam "zakuklence" v teme "autoimunne choroby"
Ak ma dieta nizku imunitu voci tym specifickym streptokokom, da sa zvysit branim udrzobnej davky betaglukanov(2x200 mg) po 3 tyzdennom brani intenzivne(3x400 mg)
Alebo aspon selen a zinok, co odporucvam vlastne kazdemu, lebo ich nedostavame z potravin dost.

RNG

Tie homeopatika su hlavne na utesenie dusi. V petriho miske nepracuju, tj nezabijaku streptokoky, takze ani v tele nepracuju.
Ale GSE pracuje a treba ho vyskusat.
Tak isto pracuje aj oreganovy olej.
Davka GSE na intenzivne liecenie je 2x30 kvapiek do pol litra vody denne.
Davka oreganoveho oleja je 3x300 mg(2 kapsule=300 mg) denne, vzdy s jedlom!
Brat rano na obed o piate-siestej najneskor a potom tesne pred spankom zobrat probioticku kapsulu s jablkom.