Plastika

Príspevok v téme: Plastika
markuska007

Zdravim na fore,
mam mensiu prosbu na pritomnych: chcela by som si dat upravit nos ale mam este len 17(nie je vlastne prekazkou aj vek???). Mam o tom celkovo malo informacii, je to vobec v ziline mozne? Ak ano, kolko to bude stat? Moja matka ma tiez prekvapila, pretoze ked som sa jej na nieco take pytala, zrusila ma, ze nepotrebujem. Stve ma to, pretoze vidi, ze by som vyzerala a aj sa citila lepsie s touto upravou, ale tvari sa, akoby som nic take nepotrebovala. Takto mi ale nepomoze, nie som malicherna, ale jednoducho uz dlhsie rozmyslam nad niecim podobnym a pomohlo by mi to.
Dokonca ona sama kedysi rozmyslala nad plastikou avsak potom ju to nejako preslo (bala sa?). Prosiim, poradte. Dakujem

noemi3

ahoj markuska ja mam tiez 17 a idem na plastiku nosa. S rodicmi to bolo najprv tazke. ocino vravel ze ma zderie ako psa a az potom budem mat dovod ist na plastiku a mama hovorila, ze ved som pekna a ze aj moja segra ma taky siroky nos ako ja (v skutocnosti ho ma ovela mensi). No mna to stale velmi trapilo a vzdy, ked sme sa rano v kupelni stretli s maminou smutne som konstatovala, aky ohyzdny nos ja mam. no ona si myslela, ze to mam len taky momentalny komplex a o tyzden ma to prejde. Lenze mna to uz trapi asi dobre 4 roky. Potom som im povedala, ze aj tak budem mat osemnast a na tu operaciu pojdem a nebudu mi moct v tom zabranit. Ze si budem na nu setrit cele leto a nechcem ist s nimi ani na dovolenku, len nech mi radsej daju peniaze. A este som dodala ze ja netuzim dat si vylepsit kazdu nedokonalost svojho tela, len moj nos,s ktorym nemienim prezit zvysok svojho zivota. A vtedy im preplo a povedali, ze mi na tu operaciu financneprispeju ak mi to psychicky pomoze. A to je hlavny dovod. Chcem ziskat stratene sebavedomie, lebo podla mna je najdolezitejsie, aby si clovek uvedomil svoju hodnotu a potom sa mu bude zit lahsie.

catherin

Si dievca a v puberte nas dievcatam kadeco vadi a chceli by sme to vylepsit. Kedze som ta nevidela tazko povedat ci to naozaj potrebujes, ale ak ano a budes sa citit sebavedomejsie urcite by si do toho mala ist. Takyto zakrok sa robi aj v Ziline na ORL oddeleni, skus sa viac popytat u obvodneho lekara. DRZIM PALCE!