Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto ma Mastnú pleť ??.. prosím o radu :)

Príspevok v téme: Kto ma Mastnú pleť ??.. prosím o radu :)
janičko:p

CHcem sa opýtať .... mám mastnu plet a neviem ako často si ju mám umývať denne .... prosím poradte ... akné sa mi urobí len vtedy ak si ju často za den umývam lebo potom je este mastnejsia a robi sa mi akne .... tak poradte neviem ci rano ked vstanem ladovou vodou a cely den nechat tak a vecer ked idem spat tak na noc zase len ladovodou vodou .... ale aj rano aj vecer mydlom a zmyt studenoou vodou a vecer to iste .... prosím poradte .... žiadne prípravky nechcem používať len mi to zničilo pleť :( .... tak poradte kto ma mastnu plet a nerobi sa mu akne alebo len trocha ...a mam 17 rokov tak piste ako si vy umývate pleť denne .... prosim :)

.......

a nechapem ako si ty dosiel dosla na to ze ja som chlap:D...tak oprava..nech si beha mastny spatny po svete...lepsie??

........

nechapem o co ti ide...valeri ti poradila velmi dobre...ked sa ti nepaci behaj mastna spatna po svete...na taku skratu nikto radsje ani nepozrie...

valeri

na noc sa potri olivovym olejom, ale nezabera to vsetkym, mne to nepomohlo. ide o to ze plet sa ti masti koli tomu ze mas geneticky dane aka mastna ma byt, ale ked sa na noc natries olejom tak sa uz nebude mastit lebo bude mastna dost. dost laicky som to vysvetlila, lebo nie som odbornik.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto ma Mastnú pleť ??.. prosím o radu :) - Fórum - ZDRAVIE.sk