Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červené fľaky na tvári

Príspevok v téme: Červené fľaky na tvári
lucinda83

Ahojte!
Chcela by som poradiť ohľadne pleti. Mám na tvári červené fľaky, ktoré trochu svrbia a šúpu sa. Nie sú tam stále, sem - tam sa objavia (v posledných mesiacoch asi tak 2x do mesiaca) a pretrváva to tak cca. 7 dní. Kožná lekárka mi povedala, že to je zápal kože a že neexistujú nijaké lieky na prekonanie tohto zápalu. Vyskúšala som už veľa krémov, ktoré na začiatku pomohli, ale po dlhšom používaní prestali. Viete mi niekto poradiť?
Ďakujem

pm

Toto som mala už aj ja. Dlho som si s tým nevedela rady. Skúsila som veľa krémov a neviem čoho, ale nakoniec mi pomohol obyčajný framikoin (neviem aké i/y sa tam píše). Jednoducho hneď ako sa ti fľaky na tvári objavia, tak si ich natri. Mne to veľmi pomohlo, možno to pomôže aj tebe.

emme.violet

jednoducho si na cervene miesta prikladaj lad, ten by mal zacervenanie zmiernit, alebo pouzi cajove vrecusko (studené, zo zeleneho caju)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červené fľaky na tvári - Fórum - ZDRAVIE.sk