Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Presvedčiť partnerku k papaniu ?

Príspevok v téme: Presvedčiť partnerku k papaniu ?
martin 1985

Baby začali by ste partnerovi papať, ak by sa sám ochutnal ako chutí ?

Alebo by sa vám to zdalo divne, že fuj sám sa ochutnal ? Ako by ste na to reagovali? Lebo ja som sa už chutnal podľa mňa s celkom dá ak ohliadnem tú „vôňu“ len sa bojím reakcie partnerky, že ona to nechce a ja sa sám ochutnám. Bojím sa že si pomyslí že fuj úchylák alebo podobné...

floral

Nechapem, preco ti zalezi na tom ci to prehltne alebo nie? … kazdopadne to nechaj na nu. Note: ochutnat svoje semeno je uplne normalne

iivaa

..martin, podla mna nie je nic uchylne ani divne ze chce clovek vediet ako chuti, predsa len musi mat predstavu u tom, co chce aby papal partner..... urcite ju nenut, zbytocne ju iba nastves alebo zarmutis.....vsetci sme nejaki.. mne to napr. neprobi problem papat,... aj ked je pravda ze niekedy to chuti viac inokedy menej...
.. len si neviem celkom predstavit ako by si jej to mal navrhnut...
asi som nepomohla.. no kazdopadne vela zdaru

stanley

To snáď nemyslíš vážne..chceš si lízať semeno?...ak niesi vadný, tak to robiť nebudeš, ak to bude chcieť jesť ona, tak to jesť bude....oooou fuj

lolita22

kebyze sa vystriekal do pohara a vypil by do dna a robil by to na striedacku so mnou - moznáááááááááá:) ochutnavky nepripustam!

Deee

partnerku nenut, to by nikam neviedlo, iba by sa jej to este viac sprotivilo, daj jej cas a mozno sa k tomu postupne odhodla

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Presvedčiť partnerku k papaniu ? - Fórum - ZDRAVIE.sk