Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bojim sa...

Príspevok v téme: bojim sa...
krejzygrl

prave som sa pohadala s priatelom , prste mi lezie na nervy ze ma kontroluje ako male decko ked idem von s kamaratkami , pritom iba na caj. stale mi vola ci som s tymi istymi kamoskami a ked pocuje nejake hlasy naokolo tak sa pyta ze kto to je .. to je podla mna uz chore a ospravedlnuje to tym ze s ao mna boji.. aj ja sa o neho bojim ale toto co robi on je podla mna prehnane som mu povedala dnes ze nech mi zavola ked pojdem domov a on ako natruc mi volal aj predtym tak som mu to uz nedihala a teraz je urazeny , som mu to povedala ze ked sa venujem kamaratkam tak sa venujem kamaratkam a nechcem katdych 5min volat. teraz mi pisal ze ho uz nebavi taky zivot ze chce ist za ocom /zomrel mu:(/ teraz sa mi neozyva.. co si mam akoze mysliet? fest im hra takymi recami na city..

dadah

aj takí chlapí sa nájdu. nevylučujem, že ženy nemajú rovnaké návyky. neviem, či sa niekedy od tej vlastnosti odbremení. možno by si mala byť na neho tvrdšia a snažiť sa presadzovať si svoje, aby si mu ukázala, že nie si len úbohé žieňa. ideálne by bolo o tom s ním rozprávať, ale predpokladám, že to ste už spravili a slová nepomohli. chorobnú žiarlivosť považujem za slabosť, psychickú poruchu, lebo možno to robí a ani nechce a neuvedomuje si následky. vieš, daj si pozor, aby to nezašlo až moc pridaleko, lebo ti nedopraje ani slobodu, bude ťa bezdôvodne podozrievať, všetky tvoje výjazdy bude komentovať a nakoniec ťa to psychicky podlomí

bera

kašli na nho, jedneho takeho som si zobrala za muža a toto mi začal robiť ako som isla po materskej do prace a už sme sa rozviedli. Tieto psycho tlaky su hrozne a človek ma strach. Ukonči to čo najskôr neboj on si nič nespraví len skuša a ak by si niečo spravil tak sa z toho dostane len nebud pri nom z lutosti lebo to bude tvoj koniec a nie jeho

krejzygrl

to je fajkn ten moj chalan neznasa setkych mojich kamaratov alebo skor podla mna na nich ziarli.. celkom sa mi dari neozyvat sa mu.. joj ale ja mam take komplexy ze ma uz nik nebude chceeet

Deee

manipulacia typu milujem ta, ale tebe by bolo lepsie bezo mna znamena, ze chce tvoje uistenie, ze ho lubis...stavia sa do pozicie toho slabsieho a caka, ze za nim poletis a budes ho branit...nemas pocit, ze ta dusi tou svojou sialenou laskou?

hmmmmmm

presne toto iste by robil teraz uz nastastie byvaly :D hehe tak mu treba aj tak je to riadny vol...hentam nepojdes a tamtam a ze zas ides za dakymi chalanmi a podobne...som sa viete co nanho mohla.z vysoka...ano presne to.teraz mam uplne normalneho chalana ktory netrpi ziadnymi komplexmi a je nam fajn

krejzygrl

ked som sa zobudila mala som od neho smsku ze na jednej strane ma mijule ale uvedomu si ze bez neho by som bola asi stastnejsia ale nemoze bezo mna lebo ja som jehop zmysel zivota ze sa chce porozpravata ale ja uz ani nechcem lebo sme to xkrat rieisli a atel je to to iste

Deee

krejzygrl podla mna by si to mala ukoncit, aj ja som mala priatela, ktory robil presne to iste -telefon som mala nonstop v ruke, volal, pisal, prezvanal a vyhrazal sa mi tym, ze si ublizi, ze jeho zivot bezo mna nema vyznam, casom sa to len a len zhorsovalo a ja som bola nakoniec citovo tak mimo, ze som mu povedala chod a urob to, ale uz mi daj pokoj...nespravil si nic, je to len nastroj vydierania, ale skutocne takehoto muza k zivotu nepotrebujes, vzdy ta bude vydierat a stale viac...budes sa iba trapit a mne trvalo dalsieho pol roka kym som sa spamatala...

adusik

Vsak uvidis...drzim ti palce.A hlavne sa nenechaj vydierat, kludne to hocikedy otoc a vydieraj ho aj ty.Aj ked sa ti to nebude pacit a bude ti to proti srsti.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.