Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dlhe vlasy na chalanoch

dadah

caku, ved sa dajú gélovať aj krátke vlasy. daj si urobiť moderný strih a určite ťa to oživý. treba experimentovať, niekedy sa to vyplatí. nalistuj si v časopise nejaký strih, ktorý sa ti pozdáva a vyskúšaj ho na sebe. mne sa dlhé vlasy na chlapoch nepáčia. je to vec vkusu. dlhé vlasy sú skor symbolom ženskosti, ale určite to neni dôvod, aby som za to niekoho odcudzovala. každý sa cíti svoj v niečom inom. nepáčia sa mi ani vyholené hlavy.

fgf

ja mam momentalne take vlasy, ze zasahuju asi 7 cm pod usi a celkom sa mi to paci, aj v skole hovoria ze to mam dobre, lenze rodicom sa to absolutne nepaci...nechapem

caku

Ja sam neviem co mi pristane...a neviem sa vobec rozhodnut ohladom vlasov...lebo mam rad ked ich mam kratke...lebo je to prakticke...ale zasa vyzeram jak blb....no ale ked ich mam uz tak stredne dlhe ako teraz..tak si ich musim gelovat lebo inak vyzeram ako este vacsi blb....no ale ked ja som strasne uponahlany a casto nic kvoli tomu blbemu gelovaniu nestihnem....a este to ma dalsiu nevyhodu...cela hlava ma z toho zacne svrbiet ked mam ten gel prilis dlho

sedmikraska

ten moj ich nosi pekne v copiku a je naadhernyyy a ked ich ma cerstvo umyte a vonaju mu samponom, hmmm- som na ne az uchyl :) neviem si ho s kratkimy ani predstavit- ma ich presne ako Lorenzo lamas (?) zo serialu Odpadlik

saakma

presne ako povedala lizanka... podla mna su najsexi vlasy take ako mal adam brody v oc. california... boli take akurat a strasne mu to seklo..ale kazdemu nieco ine ..
ale take metalove ucesy mi lezu na nervy

sedmikraska

moj priatel ma dlhe vlasy az pod lopatky a ma ich nadherne. nepacia sa mi ale chlapci co maju riedke vlasy, potom vypadaju ako vodnici. Tomu mojmu ich moze kazda zena zavidiet :)

ninja

ja dlhe vlasy na chalanoch zboznujem..ale nie vsetkym to pristane..ale ked to nejakemu chalanovi sekne a este tie vlasy ma pekne zdrave a riadne dlhe..no to ma vzdy dostane :D

lizanka

mne sa dlhe vlasy nepacia, ale ani na jezka. nieco medzi tym. z tych dlhsich maximalne taketo(ale pozor, kazdemu pristane nieco ine) www.123posters.com

ale inac riadne dlhe(po plecia a dlhsie) sa mi nepacia vobec

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dlhe vlasy na chalanoch - Fórum - ZDRAVIE.sk