Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké ženské meno sa zdá mužom najviac sexy

supa

ema muzom ide najmenej o nase mena,to mi ver,mozes mat meno bohyne a v hlave tzv.sum nepride mu to ani sexy ani pritazlive,meno nam sice dava identitu,ale ludi z nas robia ine veci,podla ktorych posudzujeme ci je ta osoba sexy spravna a pre nas dokonala

supa

vsetky mena su krasne ked sa krasne hovoria,kezde ma svoje caro a povab,a ked je k tomu clovek zo srdcom na spravnom mieste tak je to dokonale!!!!moja este nenarodena dcera sa bude volat Alexia...

alzbee

š: tak to teda chapem,ze z mena Veronika ti je zle..ked sa ja v tomto smere zamyslim, tak asi by som nemala mat rada meno Andrea...ale mne je to vlastne jedno, lebo ide o to, ze aky clovek je a nie, ake ma meno. I ked chapem, ze pri pocuti toho mena si hned musis vybavit nejaku mrchu.

alzbee

š: tebe zjavne nejaka Veronika velmi ublizila...
Ja poznam plno Veronik a su to super baby. Ale aj tak povaha cloveka nema absolutne nic spolocne s tym, ako sa niekto vola...

veronika11

ja som veronika a nie som krava, ani sviňa, takže neposudzujte podľa mena, že akú povahu človek má. Podľa jednej zlej skúsenosti predsa nemôžete odsúdiť všetky s takým menom... detinské

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aké ženské meno sa zdá mužom najviac sexy - Fórum - ZDRAVIE.sk