Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hlavy a zvracanie..?

Riky0303

Pri rôznych bolestiach hlavy by som tiez sledoval kyslosť žalúdku možno toto môže byť spôsobené od žalúdku..

beatka70

Prosim o radu Moja 10 rocna dcera ma uz asi 2roky problemi Pride jej zle vracia aj 6 krat niekedy ju boli aj hlava Presli sme uz vsetky mozne vysetrenia a stale sa to opakuje asi 2krat do mesiaca , berie peritol ma niekto skusenosti Pomozte uz som stoho zufala Dakujem

hanny

ahojte moj 9 rocny syn ma boleti hlavy v oblasti cela, hrozne ho boli,, a zvracia uz 3 dni......v nemocnici mu povedali ze ma zapal nosnej dutiny, ale ja moc neverim...a horucky ma 38

Darkarcher

Dobry den ludia mam jeden problem uz dlhši čas citim zvlašnu bolest hlavy vždy len na lavej strane ??? vedel by mi niekdoporadit co by to mohlo byt????

ALIKU

STRASNE MA BOLI HLAVA UZ OD RANA A VKUSE ZVRACIAM V ZIVOTE MA TAK HLAVA NEBOLELA A ANI SOM NEZVRACALA MAM DVADSATSEDEM ROKOV.

fasta

Ahoj shine!

Je potrebńé vedieť, koľko má postihnutý rokov, a akého je pohlavia. Ak je to dospelá žena, môže to byť migréna.Môže to byť aj stresom. Odporúčam relaxácie, oddych.Prajem skoré uzdravenie!

fasta

Inka215

dadaa,ty mas ale napady...teba asi este fakt hlava nebolela natolko ze si z toho zvracala...ja s tym bohuzial skusenosti mam...a velmi dufam ze je to "len" migrena..kto to ma vie o com hovorim

bryana

co tak infekcna mononukleoza... v poslednom case sa to velmi prejavilo a tiez som tym presla.... pozor na to a cim skor k lekarovi na odber krvi!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť hlavy a zvracanie..? - Fórum - ZDRAVIE.sk