Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamaratstvo medzi zenou a muzom

Príspevok v téme: Kamaratstvo medzi zenou a muzom
:)

Vyrastala som ako dieta starsich rodicov, s troma dospelymi bratmi. Cely zivot som uprednostnovala kamaratstva s chlapcami. Sem-tam som sa kamaratila aj s dievcatami, ale z mojej strany to nikdy nebolo dlhotrvajuce a tak kazde moje dievcenske kamaratstvo postupne zaniklo. Teraz mam 33 rokov a pomaly mi dochadza, ze tie moje chlapcenske kamaratstva rednu - kamarati sa zenia a je cim dalej, tym problematickejsie s niekym vyjst von na kavu (z ich strany). Upozornujem, ze so ziadnym z mojich kamaratov som nikdy nespala a to som vraj celkom pohladna zena. Mam rodinu - manzela a dieta. Manzel uz davno pochopil, ze som proste v tychto veciach ina ako ostatne zeny. Nema nic proti mojim kamaratom, so vsetkymi si velmi dobre rozumie. Najde sa tu viac takto "postihnutych" zien ako ja? Co si o tom myslite?

hanka7

no nie je to smutnosmiesne? babenky tu vypisuje, ze nemaju kamosky, ale pritom akoby ich ani mat nechceli..ja tiez tuzim po dobrej kamoske, ale v spolocnosti inych zien sa citim tak cudne, hlavne ked je tam nejaky, hocijaky chalan. Akoby sme neustale superili o to, ktora je lepsia. Akurat ze niektore su teda riadne mrchy.

[zruseny12]

meme.je to vsetko len o zavisti a o nicom inom...co uz taky je zivot...zavist stale bude ale mi nebudeme...len vsimla som si jednej veci,predtym kym som nebola rozvedena a aj pred vydajom od tych 15-nastich to bolo ine vsetko sa to pokaslalo az po rozvode...

[zruseny12]

ked budes mat stastie?aj v starsom veku je to tazke a hlavne ked dobre vyzeras...ale nechcem ta zavadzat je to individualne...

hanka7

ja som si cely zivot myslela ze nie som normalna ked nemam kamosky len kamosov...teraz to uz chapem. Myslite ze v starsom veku je lahsie najst si dobru kamosku? Ked uz nie je taka bitka o chlapov...

[zruseny12]

prave ,ze vedia, ze nie som taka tak zo mna chcu urobit k...ale nechame toho,nema to vyznam...lebo tema je o inom...

meme

maria: no neviem nepoznam tvoju situáciu, ako a prečo mate pauzu...a čo ludia --- asi najlepšie je rozviesť sa a odísť mimo mesta:-O, ale to by bolo ideálne začať od znova...ale vieme,že to tak nejde. A prečo by si to mali myslieť, aby si to nemysleli práve tí čo majú za ušami

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamaratstvo medzi zenou a muzom - Fórum - ZDRAVIE.sk