Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priserna blest hlavy a oci!!!

Príspevok v téme: Priserna blest hlavy a oci!!!
17

Zaciatkom marca som dostala chripku,po nej ma zacala pobolievat hlava,myslela som dozvuky po chorobe!No vo stvrtok v praci som prestala dobre vidiet,pred ocami tma,kruhy a priserna bolest hlavy a oci!Mala som pocit infarktoveho stavu.isla som na neurologiu,tlak som mala 110/80,takze skonstatovala,ze to je z chrbtice a predpisala mi injekcie Movalis.Ma niekto skusenosti s takymto stavom?Môzem povedat taku bolest hlavy som este nezazila!!

17

Ako som pisala neurologicke a ocne vys.mam!Neurologicka tvrdi ze je to chrbtica!No nepozdava sa mi to,lebo ma nic na chrbtici neboli.Som z toho nestastna,lebo mam pocit ze sa to vrati!!!

17

Na ocnom vysetreni som bola 18.3 08 a vsetko vporidku.
Ja viem,ze kompletne vysetrenie by bolo najlepsie,no pri dnesnej lekarskej starostlivost-POKIAL CHODIS PO SVOJICH SI ZDRAVY A NANIC SA NESTAZUJ!
radca prosim popis podrobnejsie oco sa jedna!!

jablonka

ja som zazila nieco podobne po zapale priedusiek. tri tyzdne som mala vysoke teploty, okolo 39°C, vybrala som asi tri druhy antibiotik a ked mi konecne klesla teplota na 37°C, zacala ma strasidelne boliet hlava a oci. bola to taka bolest, ze som len lezala v rovnakej polohe, akonahle som sa co i len trochu pohla, hned som pocitila prudku bolest, dokonca som mala len zatvorene oci, lebo pri ich pohybe do stran ma to tiez ostro zabolelo. mama mi len isla k obvodnej lekarke pre papier na neurologiu, tam som este na chvilku v cakarni stratila vedomie. vysetrili ma, urobili EEG - to samozrejme nebolo v poriadku, a s podozrenim na encefalitidu ma poslali na infekcne, s tym, ze by ma tam mali aj hospitalizovat. k tomu vsak nedoslo, kedze som uz nemala vysoke teploty, poslali ma domov, ale s dohodou, ak by nieco, okamzite nastupit do nemocnice. na infekcne som potom este chodila na sledovania asi 4 tyzdne, nepamatam kolkokrat do tyzdna mi brali krv, hned mi robili jej rozbor. diagmoza ostala taka, ako urcili na neurologii. vsetci lekari sa ma stale pytali, ci som nemala kliesta. ale ja som ozaj nemala.

aduliena

Možno by to mohol byť záchvať migrény. Ale to by mala neurologička vedieť. Ak sa ti to bude opakovať, alebo ťa to vôbec neprejde, určite choď k lekárovi.

zvierka

trvaj na vysetreni u ocneho lekara,daj si spravit ekg,eeg,takisto navstiv neurologa a vsetko mozne aby si nic nezanedbala kym nieje neskoro radsej vediet ze je vsetko ok ako sa umarat doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priserna blest hlavy a oci!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk