Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spomaleny metabolizmus

poliewoocka

Musim zastat Majku, pretoze ma pravdu. Zrychlenie metabolizmu sa aktivizuje po naraste svalstva a pocitu tela, ze ma dostatok potravy a nepotrebuje si robit tukove zasoby pre pripad este vacsej nudze. Idealne je jest pocas celeho dna male susta.
A, co sa tyka jedla, ktore zrychli metabolizmus:
www.sportujeme.sk

stevo

pocuvaj ma majkaaa, ty si taku picovinu napisala ze mi je z teba na ... Tak a tie tvoje casopisy si schovaj medzi svoje zahyby tukov. Tu nikto neni zvedavy na tvoje mudre reci ale ako sa da urychlit metabolizmus.

alenaaaa

AKO SA DA URYCHLIT METABOLIZMUS??lebo ja JEM MALO ALE CHCEM VIAC ALE TAK ABY SOM NEPRIBRALA ...LEBO JA KED JEM 3KRAT DO DNA JE TO MALO..A KED SI VECER DAM NAPRIKLAD NEJAKY KEKSIK NEVIEM PRECO ALE VIDIM NA SEBE ZMENU..ALEBO KED JEM AJ 5KRAT DO DNA...NEVIETE AKO SI MOZEM TEN METABOLIZMUS URYCHLIT?DAKUJEM ZA RADU

pupavka

Ahojte, tiež mam problém, že keby jem pravidelne 5-krát za deň ako by sa malo hneď priberám.. mala som pred pár rokmi obdobie kedy som hladovala.. často mam zaťažený žalúdok z klasickej stravy a často sa ráno budím z takou čudnou pachuťou..čo by sa s tým dalo robiť?? myslíte, že je to aj tým spomaleným metabolizmom?? :-) dakujem..

[zruseny12]

ja som citala,ze na zrychlenie metabolizmu je dobry HORCIK,KAVA ZRYCHLUJE METABOLIZMUS A MAGNUM B6 JE DOBRY...

majkaaa

Diéty,a najmä hladovky vedú k priberaniu. Je to možno na prvý pohľad divné,ale je to tak,pretože ak neješ v pravidelných dávkach,ak telo nedostáva pravidelne energiu,začne sa brániť a ukladať tuk na horšie časy. To,čo v začiatkoch chudneš,to chudneš z vody,svaloviny.A čím menej svalovej hmoty,tým pomalší metabolizmus. Takže ja radím cvičiť,cvičiť,cvičiť,najlepšie vo fitku a pravidelne jesť. A ak chceš schudnúť,tak cvičenie ti dopomôže vyformovať postavu,pravidelné jedenie ti zabezpečí chudnutie z tukov. Čím viac svalovej hmoty,tým rýchlejší metabolizmus. Mám to naštudované z odborných časopisov a odskúšané na sebe.Funguje to.A bez jojo efektu.

jankaaa

fuha, tak najprv ako sa vsade hovori 5krat denne jest, ale na zaciatok myslim, ze ti bude stacit aj 3krat a vela pi, mne to moooooc pomohlo a to som po anorexii... sice som pribrala, ale som aj rada :-) ale teraz uz mi tak pracuje metabolizmus, ze napr. vcera som sa tak najedla, ale tak moc a do rana som mala este o pol kila menej:-)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spomaleny metabolizmus - Fórum - ZDRAVIE.sk